VLOG – Auto se „second handu“ a nákupní proces

9.3.2020 Veronika Petrů , , 0 komentářů

Jak probíhá takový nákup „second handové“ autokabelky v bazaru AAA Auto? Nový blog i vlog o nákupu ojetého auta…

Kdo se bojí, nesmí do lesa… Na trhu s ojetými auty to platí dvojnásob. Jen málokomu se v průběhu let nedonesla nějaká historka o mírně řečeno nepoctivých praktikách různých autobazarů. Mnoho historek, fám, pravd i polopravd koluje po internetu.

Autocentrum AAA má v očích mnoha špatnou pověst. Nevím jak to bylo v „devadesátkách“ a ani nevím jak to chodilo před deseti lety. Možná to bylo špatné možná ne. Díky spolupráci na Youtubových videích jsem však mohla nakouknout pod pokličku dnešních „áček“. Je to vážně továrna na odkup a prodej ojetých aut. Na ploše mají deset tisíc aut! 🚗  Vše ale mají dost dobře zprocesované, což ve finále ocení hlavně zákazník. Nabízejí doživotní záruku na původ vozu, takže se vám nemůže stát, že u vás jednoho krásného dne zazvoní policie, auto vám sebere kvůli jeho nejasné minulosti a vám zbudou jen oči pro pláč. Také u novějších a dražších ojetin přidávávají prodlouženou záruku Carlife na mechanický stav vozu.

Dále je tu Mototechna, jakási vlajková loď „áček“ prodávající luxusní a zánovní auta. Kdybych si měla já vybrat jestli si půjdu ojeté auto koupit do nějakého malého bazaru na okraji města, tak bych určitě raději volila buď značkový bazar (své programy nabízejí importéři většiny značek, ale obvykle jde hlavně o mladší a dražší auta) nebo velký bazar jako je AAA Auto.

Video ze série „Boření mýtů“ ve spolupráci s autocentrem AAA Auto:

Více také na YT kanálu Autokabelek a YT kanálu AAA Auto a !

Zajímá vás tohle téma podrobněji? Dejte vědět, ráda se mu budu více věnovat! 🔧
Pokud se vám video líbilo, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Jak nenaletět při koupi ojetiny – 1.díl

Jak nenaletět při koupi ojetiny – 2.díl

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *