VLOG – Jak nenaletět při koupi ojetiny – 1.díl

6.2.2020 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

Předpokládejme, že stojíte před svým „novým“ autem. Od majitele víte, že je v perfektním stavu a stačí zaplatit, nastartovat a odjet…ale určitě by bylo lepší si auto pořádně “proklepnout” předtím, než se jej rozhodnete koupit. Všichni totiž známe tyhle pohádky o perfektním stavu, autě po dědovi či manželce co jezdila jen do nejbližšího supermarketu.

přečíst celé

Emil Frey Select – Autokabelka ze sekáče

12.4.2018 Veronika Petrů , , , 1 komentář

Ať už si novou nemůžete dovolit nebo ekonomicky smýšlíte stylem, že za cenu obyčejné malé nové autokabelky můžete mít lepší a větší ojetou, určitě řešíte, kam vyrazit na nákup. Mám pro vás tip na novou službu na českém písečku ojetých aut. Emil Frey, největší distributor nových aut v Evropě nyní nabízí i cerfifikovaná ojetá auta.

přečíst celé

Registrace ojetého vozu – novinky

9.6.2017 Veronika Petrů , , 2 komentáře

Od začáku června letošního roku začal platit novelizovaný zákon č.56/2001 Sb. (zákon o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích). Kromě možnosti registrovat ojeté auto na nového majitele i mimo místo trvalého bydliště nebo sídlo prodávajícího v něm přibyla i možnost „nucené registrace“, pokud nový vlastník při převodu nespolupracuje.

přečíst celé

Ženy vs. muži – výběr auta

17.3.2017 Veronika Petrů , , 3 komentáře

Jak je to s preferencí mužů a žen při koupi ojetého auta? Nedávno se ke mně dostala statistika jednoho autobazaru, která mě vážně zaujala a v mnohém i překvapila. A tak jsem se nechala inspirovat k napsání nového postu a rozhodla jsem se s vámi o její výsledky podělit.

přečíst celé

Podle čeho si vybíráme ojetá auta?

Muži si myslí, že my holky vybíráme a odlišujeme auta jen podle barvy. Tenhle mýtus vyvrací statistika autobazaru AAA Auto. Podle ní se při výběru auta chováme velmi rozumně a prakticky. Posuďte samy!

přečíst celé

Autokabelka pro blogerku

17.12.2015 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

S fashion blogerkou Terezou Kuldovou jsem zkoušela služby firmy Autotým. Svou první autokabelku si Terezka nakonec vybrala a rovnou prozradím, že je nadšená!

přečíst celé

Na vlastní kůži – Autotým.cz

14.11.2015 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

Kdo sleduje Autokabelky pravidelně, tak ví, že služby a vůbec myšlenka a koncept Autotýmu mě nadchly. Pro nás holky je takový “hodinový manžel – pomocník při koupi ojetého auta” jako dělaný. Každá rada je v tomto případě drahá, špinit ruce se nám taky nechce, co si budeme povídat. Už dlouho jsem však slibovala, že jejich služby vyzkouším a dám vědět, jak to vše v praxi funguje. A slovo držím! :-)

přečíst celé

Jak nenaletět bazaristům? 2. díl – Jak prověřit technické “zdraví” vyhlédnutého vozu?

Téměř u poloviny ojetých aut prodávající tají, že bylo bourané. Polopravdu se podle průzkumů dozvíte, i když se zajímáte o technický stav auta. To, že věřit pohádkám o autě, kterým jezdila jen manželka na nákupy, je bláhové, asi netřeba zdůrazňovat… Co si tedy počít?

přečíst celé