Autfit k Citroën C3

20.11.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Citroën C3 je jednoznačně osobitý, pro některé extravagatní, pro jiné avantgardní a pro ty třetí je to prostě úlet v dobrém slova smyslu. A teď „babo raď“, jak s ním sladit autfit. :-)

přečíst celé

Fotostory z Barcelony – Hyundai Kona

6.11.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Barcelona je město, které jsem díky své práci navštívila mnohokrát, a přitom stále nevím, co si o něm mám myslet. Na jednu stranu mi přijde krásné, na druhou stranu pro mě nemá ten správný esprit jižanských měst. Tentokrát jsem se do Barcelony vydávala v době nepokojů a sporů. Nepokojné však bylo jen počasí, jinak byla z mého pohledu nálada ve městě přátelská a lidé velmi milí (až na jednoho pána, kterého jsme trochu pobouřily při focení, ale o tom až později).

přečíst celé

Ženavautě.cz partnerem Autokabelek

6.11.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Moje milé čtenářky, mám tu pro vás tip na skvělý web s tématem „holky a káry“. Jelikož jsem přesvědčená, že síla je ve spolupráci, a nikoli konkurenci, stala jsem se partnerem internetového magazínu Žena v autě.cz.

přečíst celé

Fotostory ze Sicílie – Škoda Karoq

25.10.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Zamilovala jsem si Sardinii, kterou považuju za nejkrásnější středomořský ostrov. Na Sicílii jsem jela poprvé a přiznám, že jsem se těšila jak malá. Byla jsem vážně zvědavá, jaké to tam je. Fotila jsem vše a všude, takže tu pro vás opět mám oblíbenou fotostory!

přečíst celé

Autfit k Škoda Karoq

13.10.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Tuhle hvězdnou bundičku jsem si koupila na jaře v Itálii a vůbec nechápu, jak je to možné, že ještě nebyla na blogu v Autfitu. Asi čekala na červeného Karoqa. :-) Všechno je tak, jak má být, protože na tenhle Autfit jsem vážně pyšná! Víte proč?

přečíst celé

Filmové (auto)hvězdy – moje TOP10

8.10.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Téměř v každém filmu, jehož děj se odehrává v uplynulých sto letech, mají své role i auta. Někdy slouží pouze jako dopravní prostředky, jindy mají roli významnější, občas i jednu z hlavních. Na kterých deset filmových (auto)hvězd jsem si vzpomněla?

přečíst celé

Jan Železný a Mini Countryman

29.9.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Řeklo by se taková dámská autokabelka a ono ejhle, s Mini Countryman jezdí i olympijský vítěz a legenda Jan Železný!

přečíst celé

Volkswagen Garage Sound a Zara Larsson

15.9.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Volkswagen rozvíjí hudební platformu Garage Sound a zahajuje jednoletou spolupráci se švédskou držitelkou Grammy Zarou Larsson.

přečíst celé