Fotostory – s Renaultem Koleos na hranice (Slovensko-maďarské)

23.7.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Jelikož mám z prezentace Renaultu Koleos kupu fotek a zážitků a nejen jízdními dojmy s novými autokabelkami je automobilová blogerka živa, vznikla tahle fotostory ze Šamorína jeho okolí.

přečíst celé

Autfit k Toyota Yaris Hybrid

10.7.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Bílá ledovcová. Jde o speciální perleťovou barvu nabízenou pro Toyotu Yaris. Ta v ní vypadá, jako by byla oblečená do bílé saténové košilky. Já bílou saténovou košilku nemám, ale věřím, že i přesto se vám bude nový bílý Autfit líbit. :-)

přečíst celé

Autfit k Mini Countryman – modrá je dobrá

23.6.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Mini Countryman je takový sexy dřevorubec. Tváří se drsně a „zarostle“, ale přitom je to mistr stylu a milovník instagramu. :-). K jeho modré flanelové košili jsem tentokrát zvolila elegantní autfit s jedním malým provokativním prvkem.

přečíst celé

Safe the date! The Most Show 29.7. – Akce (ne)jen o autech

19.6.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Tyhle „multi-kulti“ akce jsou pro nás holky jako dělané! Milujeme auta, rychlá auta i závodníky, ale čistě automobilová víkendová akce může být někdy pro organismus až příliš velká zátěž. :-) Co takhle spojení krásných aut, motorek, skvělého jídla a dobré zábavy? Přesně takhle slibně vypadá akce The Most Show, jejímž mediálním partnerem jsou i Autokabelky!

přečíst celé

Ford fotoworkshop – Jan Šibík – jak fotit smartphonem?

16.6.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Foťáky v telefonech jsou čím dál tím lepší, naše obliba sociálních sítí čím dál tím větší stejně jako touha zaznamenávat a sdílet okamžiky z našeho života. S foťákem se dnes chce nosit málokdo, přece jen ani dámská kabelka není bezedná a naše křehká ramena neunesou vše. :-) Mám pro vás kupu rad a tipů, jak udělat smartphonem krásnou fotku. A to od člověka více než povolaného, od známého českého fotografa Jana Šibíka!

přečíst celé

Autfit k Seat Mii by Cosmopolitan

30.5.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Řešíte názory ostatních, nebo máte svůj styl, žijete podle vlastních pravidel a jste jaká jste? Někdo by si možná ze spojení město, řízení a deseticentimetrové podpatky ťukal na čelo, ale věřím, že čtenářky Autokabelek a Cospomolitanu mě pochopí. :-)

přečíst celé

Autfit k Opel Insignia

25.5.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

První svezení s novým Opelem Insignia ve mě zanechalo jen ten nejlepší dojem. Insignia je dle mě jednou z finalistek Miss manažerská autokabelka. A tak jsme vám s „misskou“ rovnou nafotily nový Autfit.

přečíst celé

Mercedes-Benz AMG Performance Night

22.5.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Přehlídka modelů Mercedes-AMG a slavnostní odhalení Mercedes-AMG GT R a Mercedes-AMG GT C Roadster. Krásná auta, výkonné motory, dobré jídlo, pití i zábava. Musím uznat, že Mercedes umí nejen dělat skvělá auta, ale i pořádat skvělé večírky! :-)

přečíst celé