Volkswagen Garage Sound a Zara Larsson

15.9.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Volkswagen rozvíjí hudební platformu Garage Sound a zahajuje jednoletou spolupráci se švédskou držitelkou Grammy Zarou Larsson.

přečíst celé

Peugeot partnerem florbalistek z Jižního města!

15.9.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Tři Peugeoty zamířily do klubu osminásobných mistryň ČR ve florbale. Holky můžou směle vyrazit pro devátý titul! :-)

přečíst celé

Nejsledovanější – Seat v novém filmu o blogerech a youtuberech!

8.9.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Seat je partnerem filmu Nejsledovanější, který bude zítra uveden do kin. Nový film je věnován fenoménu YouTuberů, jejichž internetová videa sleduje milionové publikum fanoušků. Producent Jindřich Trčka získal pro svůj celovečerní film šest hvězd českých kanálů na portálu YouTube, aby v něm poodhalil tajemství jejich úspěchu a dal divákům nahlédnout do jejich každodenních životů.

přečíst celé

Tip na víkend – Escape6 Prague Car Festival

25.8.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Tuningem jsem žila, když mi bylo osmnáct. Pak jsem tehdejší scénu křídel, laminátu a subwoferů, které motor 1,2i výchozího auta sotva uvezl, jaksi mentálně přerostla. Od té doby byl tuning po léta mimo můj „vesmír“. Teď jsem však dostala pozvánku na Escape 6 Prague Car Festival. Tuningový svět, zdá se, významně dospěl…

přečíst celé

Jak použít auto jako foťák? :-) Barbara Davidson „vzala“ do ruky Volvo XC60

17.8.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Fotografka a umělkyně Barbara Davidson představila speciální kolekci fotografií pořízených palubními bezpečnostními kamerami nového Volva XC60. Že mají ty kamery dnes krásný obraz jsem si všimla, ale že by se tím dalo fotit mě teda upřímně nikdy nenapadlo. :-)

přečíst celé

Kolekce kabelek a tašek Peugeot Design Lab

11.8.2017 Věra Petrů Vostrá , , 1 komentář

O propojení světa automobilů se světem kabelek už hlásám dávno. :-) Teď svou kolekci autokabelek představilo designérské centrum Peugeot Design Lab. Exkluzivní kabelky a cestovní zavazadla jsou k dostání ve značkovém showroomu Peugeot Avenue v Paříži.

přečíst celé

Žijte přítomností – letní Volvo foto soutěž

11.8.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Zaregistujte se, nahrajte fotku na téma „žít přítomností“ a vyhrajte na měsíc nové Volvo V90 Cross County. Jak snadné – TADY a TEĎ!

přečíst celé

Lexus Skyjet ve filmu VALERIAN A MĚSTO TISÍCE PLANET

3.8.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Jak dlouho jste nebyli v kině? Já jsem přiznám, že snad půl roku. Je čas to napravit! V novém filmu Valerian a město tisíce planet, který nedávno přišel do kin, si zahrál i Lexus Skyjet.

přečíst celé