Řídila jsem nový Volkswagen Polo!

15.11.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

V roce, kdy se představovala první generace Volkswagenu Polo, se otevřel obchodní dům Kotva, vysílal se v premiéře seriál Chalupáři a byla založena společnost Microsoft. Možná jste tehdy stejně jako já ještě houbařily. Tady a teď tu však máme šesté provedení tohoto úspěšného modelu, a to už pro vás můžu řádně proklepnout. Tak se pohodlně usaďte (jako já v novém Polu) a jedééém!

přečíst celé

VLOG – Jak vybrat správnou nemrznoucí kapalinu do ostřikovačů?

15.11.2017 Věra Petrů Vostrá , , , , 0 komentářů

Stalo se vám někdy, že jste po ostříknutí okna cítili nepříjemný zápach? Nebo se vám na okně dělají mastné šmouhy? Ředit či neředit? S těmito útrapami je konec, podívejte se na video, jak si vybrat voňavou a šetrnou nemrznoucí směs do ostřikovačů!

přečíst celé

X-tra informace – vše, co musíte vědět o Mercedesu třídy X!

11.11.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Pick-up jako autokabelka je docela úlet. Ale za mě krásný úlet. Hlavně v případě nového Mercedesu třídy X. Já nejezdit tak často do centra Prahy, hned bych ho chtěla! Před pár dny byla třída X oficiálně uvedena na český trh. Ideální doba se s ní lépe seznámit.

přečíst celé

Jak jezdí a kolik stojí Opel Grandland X?

6.11.2017 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

V létě jsem byla na statickém představení nového Opelu Grandland X a psala jsem vám, že na svezení si musíme počkat do října. Kdo si počká, ten se dočká, 31. října jsme se spolu s ostatními novináři a blogery proháněli novými Grandlandy X po Středočeském kraji. Takže jak jezdí?

přečíst celé

Moje dojmy – Jak jezdí Hyundai Kona?

29.10.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Hyundai poslední dobou hodně šlape do designu. Pro mě je vrcholem tohoto snažení jednoznačně nové SUV Kona. Jak vypadá naživo a jak jezdí, jsem se vydala zjistit do Barcelony na první oficiální testování.

přečíst celé

Vlog – Proč a kdy přezout na zimní pneumatiky a jak správně vybrat?

28.10.2017 Věra Petrů Vostrá , , 0 komentářů

Krátké video na aktuální přezouvací téma. Od 1. listopadu bysme měli jezdit na zimních. Nejde však jen o to, že můžete dostat pokutu, jde o to, že můžete dostat smyk. Jak se tedy připravit na zimu a na ten bílý „bordel“? :-)

přečíst celé

Dámská jízda s Hyundai Kona

23.10.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Testování nového Hyundaie Kona bylo tentokrát výhradně v dámské režii. A abych vám tu rozumy o autech do hlavy necpala stále jen já, zjistila jsem, co si o novince myslí blogerka Bára, redaktorky Týdne či Glancu nebo „ženavautě.cz“ Sabina.

přečíst celé

Svezení s chameleonem – Citroën C3 Aircross

23.10.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Citroën C3 Aircross si můžete nechat „upravit“ na míru dle vlastních představ a vkusu. Na výběr je 85 kombinací jen co se exteriéru týče a věřte, že u Citroënu byli opět hodně kreativní. Nástupce modelu C3 Picasso vám možná v budoucnu zamotá hlavu, a proto by bylo dobré o něm vědět. Spoustu informací a jízdní dojmy najdete v tomhle postu!

přečíst celé