Auto mého srdce – první ročník českého dámského auta roku zná vítěze!

Internetový magazín Žena v autě letos poprvé vyhlásil unikátní anketu o auto roku očima žen. Celkem bylo nominováno 35 automobilových novinek. Jak asi víte, měla jsem tu čest být porotkyní. Hlasy poroty už jsou sečtené a historicky první titul “Auto mého srdce” vyhrál Range Rover Evoque! 👏👏👏

přečíst celé

Jak připravit auto na léto?

7.4.2020 Veronika Petrů , 0 komentářů

Všeobecně se ví, že na zimní sezónu je dobré svoje auto připravit, ideálně ještě před tím, než teplota klesne pod nulu. Správné je však nachystat svého plechového miláčka i na léto. Kromě dobrého pocitu a vzájemné důvěry mezi vámi a vaší autokabelkou vám to může i ušetřit starosti před letní dovolenou, kdy pak mnozí řeší servis, který právě na jaře zanedbali.

přečíst celé

Koronadoba – Toyota spouští virtuální showroom, servisy fungují…

3.4.2020 Veronika Petrů , 0 komentářů

Toyota spouští online prohlídku vozů přes virtuální showroom. V situaci, kdy jsou kamenné showroomy z nařízení vlády zavřené, bude Toyota vozy prezentovat on-line prostřednictvím svého webu a živého rozhovoru s prodejcem. Vážně vychytaná novinka!

přečíst celé

Peugeot a Citroën přichází s opatřeními pro postupné obnovení výroby!

1.4.2020 Veronika Petrů , , 0 komentářů

Říká se: “když se chce, všechno jde.” A já věřím, že se dají vymyslet opatření, která ochrání před nekontrolovatelným šířením virů a zároveň umožní “jakž-takž” normální fungování bez strachu, paniky a omezování svobod. Že by tohle byla jedna z pozitivních jarních vlašťovek? ☀️

přečíst celé

Koronadoba – Peugeot, Citroën, Opel & DS – servis a prodej

1.4.2020 Veronika Petrů 0 komentářů

Značky koncernu PSA, stejně jako celý evropský automobilový průmysl, musely pod tíhou událostí zásadně omezit či přizpůsobit své aktivity. Značky Peugeot, Citroën, Opel a DS v České republice zachovali provoz svých servisů a zajišťují tak běžné opravy a údržbu, což je důležité nejen pro všechny jejich zákazníky, ale celkově i pro bezproblémové fungování zásobování, zásilkových a doručovacích služeb, které teď všichni tak rádi využíváme, a které často jezdí dodávkami těchto značek.

přečíst celé

Koronadoba – servisy Subaru

30.3.2020 Veronika Petrů 0 komentářů

Tentokrát jsem si to vyzkoušela na vlastní kůži. Čekala mě technická kontrola, výměna oleje a pneumatik, a tak jsem nasadila roušku a vydala se do servisu Subaru. Rovnou říkám, že skutečně fungují skvěle i v této době. Pro více info pokračujte ve čtení. 😉

přečíst celé

Koronadoba: Podpora dobrovolníků a sbírka Subaru

30.3.2020 Veronika Petrů , 0 komentářů

Ačkoli automobilový průmysl je jedním z oborů, který aktuální “virová” situace zasahuje ekonomicky nejvíce, najdou se zde tací, kteří chtějí pomáhat. Netajím se tím, že Subaru je moje srdcová značka a pokud to ještě nevíte, tak Subaristi mají velká srdce… Jejich projekt můžete podpořit i vy!

přečíst celé

Koronadoba u Renaultu – servisy fungují, prodej aut online…

27.3.2020 Veronika Petrů 0 komentářů

Jak je to s fungováním servisů a prodeje nových aut v současné “koronadobě”? Začneme s pobočkami značek Renault a Dacia.

přečíst celé