Autokabelky jsou na prodej…

27.3.2024 Veronika Petrů 0 komentářů

Hledá se nový majitel pro web Autokabelky.cz! Předtím ale trocha osobní i blogerské historie. Pokud vás zajímá samotný prodej a praktické informace, které se jej týkají, můžete přejít rovnou na konec článku. 😉 A kdo si chce se mnou zavzpomínat i pochopit příběh tohoto webu, tomu přeju příjemné čtení od prvních řádků.

přečíst celé

Nový Volkswagen T-Roc

Volkswagen T-Roc si poměrně rychle našel své zákazníky a od roku 2017, kdy spatřila světlo světa jeho první generace, se prodalo již více než milion kusů tohoto crossoveru. Nyní je na světě nová generace tohoto oblíbeného vozu. Podívejte se, jaké jsou její hlavní přednosti.

přečíst celé

Vítězem ankety AUTO MÉHO SRDCE 2022 je Hyundai Ioniq 5

19.4.2022 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

Internetový magazín Žena v autě.cz slavnostně vyhlásil absolutního vítěze ankety AUTO MÉHO SRDCE o nejlepší auto roku z pohledu žen na největším kosmetickém veletrhu FOR BEAUTY v PVA EXPO Letňany. Odborná porota složená ze čtrnácti zkušených novinářek a osobností vybírala ze sedmi finalistů. Po jejich důkladném testování se absolutním vítězem letošní ankety stal Hyundai Ioniq 5.

přečíst celé

Dámskou AUTOVOLENKU vyhrálo Volvo C40 Recharge

Volvo C40 Recharge se stalo finalistou v anketě AUTO MÉHO SRDCE o nejlepší auto roku z pohledu žen. V hlasování veřejnosti DÁMSKÁ AUTOVOLENKA si pak odnáší první místo.

přečíst celé

Výběr tažného zařízení na vaše auto

13.4.2022 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

Výběr tažného zařízení pro váš vůz není snadný úkol. Jaké parametry je třeba vzít v úvahu? Co hledat?

přečíst celé

Škoda Enyaq představení – finalista ankety auto mého srdce

18.3.2022 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

Do třetice všeho dobrého a to ještě ani nejsme v polovině. Třetím z představených finalistů ankety Auto mého srdce bude Škoda Enyaq. Celkem jich sedm, takže toho máme ještě hodně před sebou! Ale teď se pojďme soustředit na elektromobil od Škoda Auto! 🔋🔌

přečíst celé

DS4 představení – finalista ankety auto mého srdce

18.3.2022 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

Další z finalistů ankety Auto mého srdce, kterého bych vám ráda představila je DS4. Tak jdeme na to. 💁🏼‍♀️

přečíst celé

Fiat 500e představení – finalista ankety auto mého srdce

Do finále ankety Auto mého srdce se na základě hlasování odborné poroty dostalo celkem 7 modelů. Jako první z nich si představíme ten nejmenší, ale rozhodně ne nejméně zajímavý!

přečíst celé