Sdílejte a vyhrajte – soutěž o balíček služeb Autotým.cz!

2.7.2015 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

Plánujete si koupit auto z bazaru? Nemáte nikoho, kdo by vám poradil, a nehodláte se nechat napálit? Obraťe se na Autotým! Nyní můžete na „Kabelkách“ vyhrát balíček jejich kompletních služeb!

Služby firmy Autotým.cz jsem vám nedávno doporučovala v tomto příspěvku. Jde o nejlepší cestu, jak minimalizovat rizika při koupi ojetiny.

Nyní mám pro vás, moje milé čtenářky, odměnu. Tou je balíček Preminum, který obsahuje vyhledání dvou ojetých automobilových kandidátů na obsazení vaší garáže podle vámi zadaných kritérií, ověření historie dvou ojetin, dvě testovací jízdy a prohlídky specialistou a prohlídku v servisu plus cestovné vašeho „hodinového manžela automechanika“ na 40 km (specialista může vyjet z Prahy, Brna či Ostravy, vždy vyráží z místa, které je nejblíže prověřovanému ojetému vozu, takže je velká pravděpodobnost, že se do budgetu vejdete).

To vše v hodnotě 3490 Kč, ale pro jednu z vás zcela zdarma! A co pro získání balíčku musíte udělat? Stačí, když na svůj facebookový profil nasdílíte představení Autotýmu a připíšete: „Když kupuješ bazarovku, nech si poradit od odborníků z Autotýmu“. Odkaz najdete zde. Soutěž začíná tři, dva, jedna, teď a končí 15.července. Kdo se bude radovat z výhry?

Tak  #sdilejteavyhrajte  #radavamdelamradost  :-D
Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *