Autfit k DS3 Crossback – padesát odstínů zlaté

19.11.2019 Veronika Petrů , 0 komentářů

DS3 Crossback ví, jak upoutat pozornost, a to je mi sympatické. I v té nejméně nápadné barvě bude na silnici vyčnívat. Já jsem však přesto chtěla do nového Autfitu ještě něco extra. Takže tedy zlatá barva, víc a dál už opravdu jít nešlo.

Zcela netradiční a svébytné tvarování přední části, tvar předních světel, který nelze slovy popsat, bok s výraznými prolisy, nízkými okny a lomenou vrchní linií dveří nebo zapuštěné chromované kliky dveří, a to vůbec nemluvím o sexy zádi, kdy DS3 Crossback vypadá mnohem širší než v reálu je. U ženy je tohle prohlášení konec světa, u auta je to kompliment. DS3 Crossback na vás sice může působit, jakože má nosánek nahoru, ale je to miláček. Můžete si ho totiž předělat k obrazu svému, a to ještě dříve než mezi vámi vznikne nějaký vztah. A on za to bude ještě rád. 😉

Abyste se v DS3 Crossback cítily maximálně příjemně, nabízí DS, kromě klasických stupňů výbavy, též pět francouzsky šarmantních variant interiéru  – takzvané inspirace. Pro inspiraci DS MONTMARTRE je typická střídmost, kdy v interiéru dominuje černá, kombinovaná s látkovým čalouněním Pur Basalte na palubní desce a na dveřních panelech. Inspirace DS BASTILLE představuje ideální příležitost k tomu, abyste pomocí vozu vyjádřily svou osobnost – máte k dispozici působivé materiály, bronzové povrchy a třeba i saténově chromované motivy „Clous de Paris“. Inspirace DS PERFORMANCE Line zase kombinuje sportovní vzhled s elegancí, a tak kromě leskle černé masky chladiče najdete v interiéru dekorativní prvky z Alcantary, a to i na palubní desce, což je z mého pohledu úžasně efektní. To inspirace DS RIVOLI odkazuje na luxusní ulici Rivoli a prestižní prostředí okolní elegantní pařížské čtvrti. Toho je docíleno použitím chromu a světlým interiérem. Poslední inspirací je DS OPERA, která na posádku silně zapůsobí prestiží slavné pařížské opery Garnier. Na sedadlech jsou použity prvky v černé kůži Nappa a motiv hodinkového pásku (Bracelet), na palubní desce či sedadlech je použito ozdobné perlové prošití.

DS3 Crossback, se kterým jsem měla možnost realizovat tenhle krásný Autfit, byl právě inspirován pařížskou operou. Zvenku zlatý, vevnitř černá kůže Nappa. Musím říct, že na první i druhý pohled působí tohle auto opravdu hodnotně, dalo by se říci luxusně. I když co je a a není luxusní, je o individuálním vnímání každého z nás. Ale zpět k inspiraci. Mojí inspiraci na outfit, bylo právě barevné sladění DS3 Crossback. Krásná zlatá barva, černá kola, černá střecha, černá zrcátka, černý interiér. Bylo tak jasné, že Autfit bude tentokrát černo-zlatý, což je kombinace, kterou jsem tu ještě neměla. Do černé bych se dokázala obléknout od hlavy až k patě a ještě bych ze své skříně vykouzlila hned několik celočerných outfitů. Ovšem zlatá, to byl pro mě trochu oříšek…

Veliká to řehole, musela jsem si tedy pořídit něco nového. 💃 Chtěla jsem do outfitu nějaký výrazný prvek, a tak rozhodnutí padlo na zimní bundu. Potřebovala jsem sice zlatou, ale zároveň v chladnějším tónu, který mi jde lépe k pleti. Našla jsem perfektní Noisy May (ještě je k mání zde). Tu jsem doplnila zlatými kotníkovými botami Vagabond, které s bundou perfektně ladí.
Před deseti až patnácti lety byly rovné či rozšiřující se nohavice kalhot trendem. Já to milovala, jelikož se správnými botami úžasně prodlouží nohy. Když máte 163 cm, tak se to rozhodně hodí. Pak jsem si musela zvyknout na slimky a i v těch jsem našla zalíbení. Ovšem móda širokých kalhot se k mé radosti vrací a tento trend jsem propašovala i do tohoto outfitu a myslím, že právě v téhle kombinaci vypadají perfektně a udělají nohy dlouhé až na zem. 😜

Pohoda, klídek, cigáro. Ačkoli DS3 Crossback výrazná zlatá barva extrémně sluší, já bych asi v podobném odstínu vypadala jak vánoční ozdoba. Něco se však zlatě sladit povedlo. Svetřík, který mám na fotkách, skvěle odpovídal laku DS3 Crossback. Fotky barvy někdy mohou zkreslovat, ale věřte, že i v reálu to tak vypadalo. Autfit pak doplnila ještě kabelka Miranda od Michael Kors, zlaté náhrdelníky, huňatá šála a náramky LuckyBe, které jsou dílem ambasadorky značky DS – Lucie Borhyové. I ty mám v černo-zlatém provedení. Jsou krásné a díky přívěskům chrastí, což každá straka a milovnice náramků, jako jsem já, ocení. ⭐️ Mimochodem, víte, že tuhle zlatou barvu si na své DS vybrala i Lucka? Více o její autokabelce v rozhovoru zde.

Máte raději stříbrnou, nebo zlatou? Na oblečení? A na autech?
Brzy se můžete těšit na nový Testimonial s DS3 Crossback!

 

Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

Tags – DS, DS3 Crossback, Jízdní dojmy s DS3 Crossback, DS StoreAutfit

Foto: Olivie Žižková – Oliviezizkova.com

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *