Autfit k Toyota Yaris Hybrid

10.7.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Bílá ledovcová. Jde o speciální perleťovou barvu nabízenou pro Toyotu Yaris. Ta v ní vypadá, jako by byla oblečená do bílé saténové košilky. Já bílou saténovou košilku nemám, ale věřím, že i přesto se vám bude nový bílý Autfit líbit. :-)

přečíst celé

Autfit k Mini Countryman – modrá je dobrá

23.6.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Mini Countryman je takový sexy dřevorubec. Tváří se drsně a „zarostle“, ale přitom je to mistr stylu a milovník instagramu. :-). K jeho modré flanelové košili jsem tentokrát zvolila elegantní autfit s jedním malým provokativním prvkem.

přečíst celé

Autfit k Seat Mii by Cosmopolitan

30.5.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Řešíte názory ostatních, nebo máte svůj styl, žijete podle vlastních pravidel a jste jaká jste? Někdo by si možná ze spojení město, řízení a deseticentimetrové podpatky ťukal na čelo, ale věřím, že čtenářky Autokabelek a Cospomolitanu mě pochopí. :-)

přečíst celé

Autfit k Opel Insignia

25.5.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

První svezení s novým Opelem Insignia ve mě zanechalo jen ten nejlepší dojem. Insignia je dle mě jednou z finalistek Miss manažerská autokabelka. A tak jsme vám s „misskou“ rovnou nafotily nový Autfit.

přečíst celé

Autfit s Škoda Rapid

11.5.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Tenhle Autfit vznikl úplnou náhodou. Z prezentace nové Škody Rapid, která se konala v okolí Frankfurtu, jsem si plánovala odvézt fotky do postů s jízdními dojmy a na fotostory. Ale při jejich následném prohlížení jsem zjistila, že by to byl hřích nedat vzniknout ještě postu s Autfitem. A zároveň to beru jako poslední sbohem kabátům! :-)

přečíst celé

Autfit k Mercedes-Benz třídy E

17.12.2016 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Mercedes dokáže okolí provokovat jen tím, že je. Už jen tou hvězdou na kapotě. Nová třída E pak provokuje i svou technickou a intelektuální nadřazeností. A proto myslím, že i provokativní leopardí kabátek, který vzhledem k ukrutné zimě z části zakryl plánovaný autfit, tu má své místo…

přečíst celé

Co najdete v mojí kabelce?

5.12.2016 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Zase jednou více o kabelkách a méně o autech. I když klíčky od auta jsou samozřejmě tím nejdůležitějším, co v kabelce nosím :-)

přečíst celé

Autfit k Ford Edge

29.9.2016 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Tentokrát trochu netradičně. Součástí prezentace Ford Edge byla fotosoutěž. Úkol zněl jasně – vybrat modelkám outfit k Fordu Edge a vyfotit záběr, který vyhraje. Našemu blogerskému týmu se vyhrát bohužel nepodařilo, ale soutěž inspirovaná rubrikou Autfit nás vážně bavila a výsledky se vám musím pochlubit.

přečíst celé