Autfit s Škoda Rapid

11.5.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Tenhle Autfit vznikl úplnou náhodou. Z prezentace nové Škody Rapid, která se konala v okolí Frankfurtu, jsem si plánovala odvézt fotky do postů s jízdními dojmy a na fotostory. Ale při jejich následném prohlížení jsem zjistila, že by to byl hřích nedat vzniknout ještě postu s Autfitem. A zároveň to beru jako poslední sbohem kabátům! :-)

přečíst celé

Autfit k Mercedes-Benz třídy E

17.12.2016 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Mercedes dokáže okolí provokovat jen tím, že je. Už jen tou hvězdou na kapotě. Nová třída E pak provokuje i svou technickou a intelektuální nadřazeností. A proto myslím, že i provokativní leopardí kabátek, který vzhledem k ukrutné zimě z části zakryl plánovaný autfit, tu má své místo…

přečíst celé

Co najdete v mojí kabelce?

5.12.2016 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Zase jednou více o kabelkách a méně o autech. I když klíčky od auta jsou samozřejmě tím nejdůležitějším, co v kabelce nosím :-)

přečíst celé

Autfit k Ford Edge

29.9.2016 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Tentokrát trochu netradičně. Součástí prezentace Ford Edge byla fotosoutěž. Úkol zněl jasně – vybrat modelkám outfit k Fordu Edge a vyfotit záběr, který vyhraje. Našemu blogerskému týmu se vyhrát bohužel nepodařilo, ale soutěž inspirovaná rubrikou Autfit nás vážně bavila a výsledky se vám musím pochlubit.

přečíst celé

Autfit k Mercedes-Benz GLE

26.9.2016 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Byl pátek, přes třicet stupňů a asi by bývalo bylo nejrozumnější jet s GLE někam k vodě v jednoduchém autfitu ve smyslu modrých plavek. Jelikož však miluju moře a s koupáním v Česku je to u mě trochu složité, rozhodla jsem se tvořit hodnoty (rozumějte fotky na blog) a oblékla se, jak se k Mercedesu GLE sluší a patří. :-)

přečíst celé

Autfit k Peugeot 2008 – Petrolejová podruhé

1.9.2016 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Druhý Autfit laděný to neobvyklé, ale úžasné petrolejové barvy je tu! Taky se vám nutně potřebuju pochlubit se svou koženou bundou s nášivkami. Mým vlastním malým návrhářským počinem. :-)

přečíst celé

Autfit k Peugeot 2008 – Oblečená neoblečená

23.8.2016 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Autfit k petrolejově zelenému Peugeotu 2008 byl pro mě docela výzvou. Tahle barva se mi líbí a zaujala mě v loňských podzimních kolekcích. Když jsem však poprvé viděla testovací „dvatisíceosmičku“ a začala přemýšlet o Autfitu, nenapadla mě jediná věc v této barvě, kterou bych měla v šatníku. Nakonec však bylo všechno jinak… :-)

přečíst celé

Autfit na piknik + soutěž!

5.8.2016 Věra Petrů Vostrá , 0 komentářů

Doma na terase, na zahrádce restaurace nebo na pikniku! Kde jinde si v létě užít čerpání našeho lidského paliva lépe? :-) Já si vyrazila na piknik s novou piknikovou dekou a lahví sektu, které jsem získala za bodíky nasbírané ve věrnostním programu Shell Clubsmart.

přečíst celé