Autfit k Citroën C3

20.11.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Citroën C3 je jednoznačně osobitý, pro některé extravagatní, pro jiné avantgardní a pro ty třetí je to prostě úlet v dobrém slova smyslu. A teď „babo raď“, jak s ním sladit autfit. :-)

přečíst celé

Autfit k Škoda Karoq

13.10.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Tuhle hvězdnou bundičku jsem si koupila na jaře v Itálii a vůbec nechápu, jak je to možné, že ještě nebyla na blogu v Autfitu. Asi čekala na červeného Karoqa. :-) Všechno je tak, jak má být, protože na tenhle Autfit jsem vážně pyšná! Víte proč?

přečíst celé

Autfit k Toyota Yaris Hybrid

10.7.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Bílá ledovcová. Jde o speciální perleťovou barvu nabízenou pro Toyotu Yaris. Ta v ní vypadá, jako by byla oblečená do bílé saténové košilky. Já bílou saténovou košilku nemám, ale věřím, že i přesto se vám bude nový bílý Autfit líbit. :-)

přečíst celé

Autfit k Mini Countryman – modrá je dobrá

23.6.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Mini Countryman je takový sexy dřevorubec. Tváří se drsně a „zarostle“, ale přitom je to mistr stylu a milovník instagramu. :-). K jeho modré flanelové košili jsem tentokrát zvolila elegantní autfit s jedním malým provokativním prvkem.

přečíst celé

Autfit k Seat Mii by Cosmopolitan

30.5.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Řešíte názory ostatních, nebo máte svůj styl, žijete podle vlastních pravidel a jste jaká jste? Někdo by si možná ze spojení město, řízení a deseticentimetrové podpatky ťukal na čelo, ale věřím, že čtenářky Autokabelek a Cospomolitanu mě pochopí. :-)

přečíst celé

Autfit k Opel Insignia

25.5.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

První svezení s novým Opelem Insignia ve mě zanechalo jen ten nejlepší dojem. Insignia je dle mě jednou z finalistek Miss manažerská autokabelka. A tak jsme vám s „misskou“ rovnou nafotily nový Autfit.

přečíst celé

Autfit s Škoda Rapid

11.5.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Tenhle Autfit vznikl úplnou náhodou. Z prezentace nové Škody Rapid, která se konala v okolí Frankfurtu, jsem si plánovala odvézt fotky do postů s jízdními dojmy a na fotostory. Ale při jejich následném prohlížení jsem zjistila, že by to byl hřích nedat vzniknout ještě postu s Autfitem. A zároveň to beru jako poslední sbohem kabátům! :-)

přečíst celé

Autfit k Mercedes-Benz třídy E

17.12.2016 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Mercedes dokáže okolí provokovat jen tím, že je. Už jen tou hvězdou na kapotě. Nová třída E pak provokuje i svou technickou a intelektuální nadřazeností. A proto myslím, že i provokativní leopardí kabátek, který vzhledem k ukrutné zimě z části zakryl plánovaný autfit, tu má své místo…

přečíst celé