Lucie Borhyová ambasadorkou značky DS

6.8.2019 Veronika Petrů 0 komentářů

DS je mladá francouzská automobilka nabízející velmi atraktivní a individualisté modely. Přímo geniální autokabelky. A pravidelné čtenářky vědí, že jsem se modelům DS v mnoha postech věnovala podrobněji. Nedávno došlo dle mě k přímo ideálnímu propojení značky DS a oblíbené moderátorky Lucie Borhyové, která se stala velvyslankyní DS pro český trh. A tak jsme na toto téma daly řeč.

Lucii Borhyovou netřeba představovat. A to ani tady, jelikož už před časem jsme tu rozhovor s ní měli. Tehdy jsem Lucku vyzpovídala na všechna možná „autokabelkovská“ témata. Tento rozhovor si můžete připomenout zde. Tentokrát však bude řeč o DS, ambasadorství i nové zlaté DS7, ve které teď můžete Lucku potkat na silnicích. Jak si tenhle model užívá a co pro ni spolupráce s DS znamená?

VP: Stala ses ambasadorkou značky DS, jak vznikla tato spolupráce?

LB: Přiznám, že jsem v minulosti měla nabídky i od jiných automobilek, ovšem žádná značka mi nebyla blízká natolik jako právě DS. Měla jsem možnost si DS7 nejprve otestovat a auto si mě okamžitě získalo a skvěle mi sedlo. Líbí se mi, že jsou jejich auta jedinečná, stylová a francouzsky šarmantní, a oceňuji i celkový příběh a přístup značky. Takže rozhodování nebylo složité.

VP: Má tahle spolupráce nějaké časové ohraničení?

LB: Domluvili jsme se na dva roky s tím, že když bude spolupráce oběma stranám vyhovovat, bude prodloužena. A už teď mohu říci, že myslím, že by to mohla být opravdu dlouhodobá spolupráce. 

VP: Jak na tebe působí modely značky DS?

LB: Prémiové, stylové, originální, moderní, žádná šeď. Nic, co byste potkávali na každém rohu, naprosto vkusná individualita. Mám ráda SUV a crossovery a DS7 je například v této třídě z mého pohledu skutečně jedinečné. Oslovuje mě i designérský styl DS, mám na autech ráda oblejší tvary nikoli vyloženě ostré linie.

VP: Z modelové palety DS sis vybrala DS7, bylo to jednoduché, nebo naopak nesnadné rozhodnutí?

LB: Volba byla jasná. Hned jak jsem do auta poprvé usedla, tak jsem byla nadšená. Navíc je to největší model-crossover značky, což je typ auta, jaké mám ráda a jaké potřebuju. Vozím děti, psa, spoustu věcí. Potřebuju prostor a úložný prostor. Úžasná věc jsou zadní polohovatelné sedačky, takže i moje děti s DS7 moc rády cestují.

VP: Svou Dées-sedmičku sis specifikovala přímo do výroby? Jaké prvky výbavy tě v nabídce zaujaly a co je pro tebe při výběru auta důležité?

LB: Ano, auto jsem si mohla vybrat, což bylo úžasné. DS7 totiž nabízí tolik užitečných i rozmazlujících prvků výbavy. Některé věci jsem ani neznala nebo s nimi neměla zkušenost, ale chtěla vyzkoušet, jiné jsem věděla, že bych v autě určitě chtěla. Zmínila bych hlasovou volbu, kvalitní audio, noční vidění nebo upozornění na auta v mrtvém úhlu zrcátek. Jinak je pro mě při výběru auta rozhodující právě už zmíněná prostornost a určitě jsem chtěla automatickou převodovku. Jezdím hodně po městě, a to je pak automat neocenitelný.

VP: Jaké prvky výbavy DS7 nejvíce oceňuješ? Které technologie pro tebe třeba byly nové a už bys neměnila?

LB: Zmínila jsem třeba noční vidění. Jsem nadšená, jak to funguje, a to i za šera, opravdu to významně zvyšuje bezpečnost a funguje naprosto spolehlivě. S nočním viděním nic a hlavně nikoho nepřehlédnete. Skvělou věcí je také upozornění na nebezpečí v mrtvém úhlu, to jsem u svého předchozího auta také neměla a zvykla jsem si na to velmi rychle. Mezi zajímavé prvky mého DS7 patří i systém pro samočinné udržování auta v jízdním pruhu nebo adaptivní tempomat. S těmito systémy se zatím jen tak pomalu seznamuju. Je trochu psychicky náročné jim důvěřovat, i když nemám důvod pochybovat. A zmínit jsem chtěla také systém sledování pozornosti a bdělosti řidiče. U DS opravdu vidím velký důraz na bezpečnost, což je pro mě opravdu důležité.

VP: Je naopak něco, co ti na autě úplně nevyhovuje?

LB: Co říct? Není, zatím jsem opravdu ze všeho nadšená!

VP: A ta zářivě zlatá barva. To byla asi jasná volba, nepletu se?

LB: Jasná volba! Zlatou barvu mám ráda, ale dříve jsem měla auta spíše v neutrálních barvách. Když jsem v katalogu viděla zlatou DS, evokovala ve mně sluneční svit, léto, teplo, moře, pozitivitu. Prostě moje energie. Navíc jsem pak zjistila, že jde o barvu inspirovanou svitem noční Paříže. A noční Paříž je pro mě něco naprosto nádherného.

VP: Už to bude pár měsíců, co s novým autem jezdíš, jaké jsou dojmy z prvních kilometrů?

LB: Když jsem měla auto nové, vymýšlela jsem jeden výlet za druhým. Přátelé i rodina si chtěli auto vyzkoušet, takže jsem si jej užívala od prvních dní. Padlo mi perfektně do ruky, jak jsem říkala, není nic, co by mi na autě nevyhovovalo, a jeho kvality upřímně stále objevuju den za dnem. Já moc ráda řídím, nevadí mi ani stát v zácpě. Zvlášť s DS7, pustím si masážní sedadla a nic mi nechybí. Jo, jo, ta masážní sedadla bych taky ráda vyzdvihla.

VP: Zkoušela sis například samočinný systém DS Park Pilot?

LB: Přiznám se, že ještě ne. Mám z toho trochu obavy, navíc jsem s parkováním nikdy neměla problém, takže prostě sama sobě věřím více. Ale už se těším, až si najdu nějaké vhodné místo na otestování, musí to být opravdu zajímavé.

VP: Když jsme spolu naposledy dělaly rozhovor, bavily jsme se o tom, že auto o svém majiteli leccos vypovídá. O tom, že by nám auto mělo nejen prakticky vyhovovat, ale že by s námi mělo i ladit. Cítíš s DS7 soulad?

LB: S DS7 soulad určitě cítím. Optimistická barva, barva slunce, moje barva. Oblé, takové ženské linie karoserie. Mám ráda originalitu a individualitu.

VP: Doporučila bys DS7 čtenářkám Autokabelek? Z hlediska praktičnosti, vlastností, komfortu, ovladatelnosti…

LB: Já nerada cokoli komukoli doporučuju. Každý jsme jedinečný, každý máme jiné priority. A nemám moc ráda, ani když někdo něco doporučuje mě, zvláště pokud to dělá takovým tím intenzivnějším způsobem. Nevinné doporučení se může snadno obrátit proti vám, kdo by to neznal. J Ale pokud si tohle přečte žena, která bude cítit, že je naladěná podobně jako já, tak bez obav říkám, že tohle auto po všech stránkách vřele doporučuju.

VP: Z DS7 čiší styl a šarm Paříže i celé Francie. Co se ti vybaví, kromě Eiffelovky 😉, když se řekne Francie?

LB: Město lásky a romantiky, umění, kultury, inspirativních lidí. Mnoho lidí nejezdí do Paříže jen za poznáním krás města, ale i sebe sama. Miluju oblast Montmartre, úžasný je Moulin Rouge, vzpomínám na kavárničky a obchody na Champs-Élysées a vybaví se mi i Disneyland, protože jsme si to tam s dětmi krásně užili.

VP: Paříž, New York nebo Milano? Který styl módy je ti nejbližší?

LB: Milano. Miluju italské jídlo, líbí se mi, jak Italové umí život žít a užívat. Móda, boty, doplňky, brýle… Jako by byl do všeho otištěný ten italský temperament. Co se módy týče, u mě určitě vítězí Milano.

 

Velké díky za rozhovor, přeju ať zlatá DS7 dělá jen radost! VP ⭐️
Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *