Emil Frey Select – Autokabelka ze sekáče

12.4.2018 Veronika Petrů , , , 1 komentář

Ať už si novou nemůžete dovolit nebo ekonomicky smýšlíte stylem, že za cenu obyčejné malé nové autokabelky můžete mít lepší a větší ojetou, určitě řešíte, kam vyrazit na nákup. Mám pro vás tip na novou službu na českém písečku ojetých aut. Emil Frey, největší distributor nových aut v Evropě nyní nabízí i cerfifikovaná ojetá auta.

Znáte-li firmu Emil Frey jen jako dealerství v pražských Stodůlkách na Černém Mostě, nenechte se mýlit. Jde o firmu s tradicí od roku 1924 působící po celé Evropě a „dealerující“ nejvíce nových aut. Navíc od loňského roku je Emil Frey i importérem značek Peugeot, Citroën a Opel do České republiky.

No a vzhledem k tomu, že v tak velké prodejní síti se točí velké množství aut, a to nejen nových, ale i ojetých, předváděcí auta z autosalonů, auta z operativních leasingů, auta vykoupená na protiúčet a tak dále, je tu velký prostor i pro prodej ojetých vozů. Servisní zázemí navíc umožňuje i detailní prohlídku a prověření vozu a případnou opravu, pokud by něco nefungovalo ještě předtím, než bude auto nabídnuto k prodeji.

Něco jako je Emil Frey Select na trhu vlastně chybělo. Máme tu značkové programy prodeje ojetých vozů od Škodovky, BMW, Volkswagenu a mnoha dalších a pak tu máme velké a malé autobazary s nabídkou aut všech značek. U „Freye“ taky najdete všechny značky a k tomu jako bonus takový ten pocit prémiovějšího bazaru jako u značkových autobazarů, někde mají dokonce auta na showroomech (největší je v Praze ve Vysočanech).

Nejprve vám to základně vysvětlím, v nabídce jsou auta Emil Frey Select Premium (do 8 let stáří a 180 000 najetých kilometrů) a Emil Frey Select. Což jsou starší auta nebo auta s více najetými kilometry, ovšem vždy jen taková, která projdou servisní prohlídkou, která je podmínkou pro zařazení do prodeje v tomto programu. Nejčastěji však tady narazíte na auta ve stáří 3 až 8 let, tedy na trhu nejžádanější bazarovky.

Co mě na tomhle programu zaujalo a proč vám ho chci doporučit?

  • Prověřený původ, technický stav, servisní historie – vše musí fungovat, od motoru až po stahování okének, auto musí mít platnou technickou (minimálně 3 měsíce), jasnou servisní historii, kompletní povinnou výbavu, pneumatiky musí mít dostatečný vzorek a auto nesmí být ve stavu, že hned vyžaduje servis, i když jen ten plánovaný jako výměnu oleje a prohlídku. Prostě koupíte a můžete rovnou vyrazit na dovolenou.
  • Záruka – na auta Emil Frey Select Premium dostanete zdarma záruku 12 měsíců (Car-Garantie, bez omezení najetých kilometrů a prý prakticky kopírující záruku na nové auto). Záruka je celoevropská, zjednodušeně řečeno, tam, kde vám platí zelená karta, tam můžete i uplatnit záruční opravdu v případě, že by vás potkala nějaká nesnáze na cestách.
  • Možnost výměny – jako v H&M nebo Zaře 😜 Do 30 dnů můžete auto bez udání důvodu vyměnit (jen Emil Frey Select Premium).
  • Servisní prohlídka zdarma – po 12 měsících nebo 1 roce si můžete nechat auto zdarma zkontrolovat.
  • Snadné vyhledávání na webu – web Emilfreyselect.cz umožňuje fulltextové vyhledávání, což znamená, že stačí do vyhledavače zadat „208 červená“ a ono vám to najde všechny Peugeoty 208 v červené barvě. Zároveň si můžete auta vyhledávat podle místa, abyste pro svou novou autokabelku nemusely jezdit moc daleko.
  • Fotky jako živé 📸 – na webu najdete u většiny aut 360° fotky interiéru, takže si můžete auto z pohodlí svého gauče krásně „prolézt“. 😁

Asi nejlepší bude ukázka, jak to všechno funguje, web je vážně krásně intuitivní, člověk se snadno orientuje, i když je tam poprvé.

  • Nákup i výkup, dveře se otevírají – prostřednictvím Emilfreyselect.cz můžete své auto i prodat.
  • Call centrum a chat – pokud napíšete, že se vám nějaké auto líbí, okamžitě se vám ozve někdo z call centra a zařídí kontakt s prodejcem/dealerstvím. Slibují, že v kontaktu s prodejcem budete do dvou hodin, u ojetých aut je holt rychlost důležitá, hezký kousek vám může někdo vyfouknout. Call centrum funguje v pracovní dny od 9 do 17 hodin, chatovat na webu si můžete až do desáté večerní.
  • Kompletní služby – nechybí samozřejmě ani nabídky financování a pojištění.
  • Kultivovaný prodej – žádné „paninko, to je voňavá ochcávka v kožichu“, rozuměj Škoda Octavie ve výborném technickém stavu s koženým čalouněním. 😜 I když takhle už to vypadá jen na málo místech, kde zaspali dobu, přesto je fajn vědět, že prodej a přístup je zde podobný prodeji nových aut.

 

Značce Emil Frey já osobně věřím, sama do dealerství Emil Frey jezdím na servis se svojí autokabelkou. 🚗
Tak snad bude nákup hezké sekáčové autokabelky v Čechách zase o něco jednodušší a příjemnější.

 

Nové či ojeté? Za vaše názory a zkušenosti v komentářích budu ráda já i ostatní čtenářky Autokabelek. 🤩

 

Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať jsme ve spojení! ?

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

1 komentář

Klarisa
23.6.2019

Já si myslím, že v dnešní době si jenom málo lidí pořídí úplně nové auto. Takže je super, když se dá někde opravdu poctivě (bez nějakých přetáčení tachometru atd.) pořídit ojeté auto. A při prodeji auta by to mělo být stejně, poctivě a bez nějakých planých slibů, na to se mi nejvíc osvědčilo tohle https://zahotove.cz/#1#services :)

Odpovědět

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *