Na vlastní kůži – Autotým.cz

14.11.2015 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

Kdo sleduje Autokabelky pravidelně, tak ví, že služby a vůbec myšlenka a koncept Autotýmu mě nadchly. Pro nás holky je takový „hodinový manžel – pomocník při koupi ojetého auta“ jako dělaný. Každá rada je v tomto případě drahá, špinit ruce se nám taky nechce, co si budeme povídat. Už dlouho jsem však slibovala, že jejich služby vyzkouším a dám vědět, jak to vše v praxi funguje. A slovo držím! :-)

Testováno na blogerské kůži

Jelikož já sama zrovna žádné auto nesháním a kupovat nechci, musela jsem se role pokusného králíka (věřte nebo nevěřte – vážně nerada) vzdát. Má představa byla totiž taková, že služby Autotýmu musí vyzkoušet někdo, kdo si opravdu chce a potřebuje koupit ojeté auto. Rozhodila jsem sítě mezi známé blogerky a nakonec se na spolupráci na tomto postu domluvila s fashion blogerkou a stylistkou Terezkou (na její blog můžete juknout zde). Jak to celé probíhalo?

Tereza Kuldová_autokabelky

Listová autokabelka na přání

Terezka sháněla něco malého do města, tedy listovou autokabelku. Líbil se jí Nissan Micra, ale uvažovala třeba i o fous větší Škodě Fabii. Já jsem jí doporučila nejdříve zkusit hledat Micru, více by se mi k ní hodila, o prostor v interiéru a velký kufr ji zas tak moc nešlo, mnohem více toužila po něčem hezkém, roztomilém, s čím se jí bude dobře parkovat a jezdit po městě.

Zákaznice pro hodinové manžely z Autotýmu jako vystřižená

Co se aut týče, je Terezka typickou uživatelkou (typickou „ženskou“ :-), chce jezdit, nic neřešit, co se servisu a techniky auta týče, ví tak maximálně, že do servisu se občas prostě musí a že je dobré na jaře přezout na letní a na podzim na zimní gumy. Tedy ideální případ člověka, kterému služby Autotýmu přijdou vhod.

Řekni rádci svou představu

„Krátce po té, co jsem projevila zájem o služby Autotýmu, mi poprvé zavolal pan Martin Hübner. Působil příjemně a profesionálně a vyptával se mě, co si od auta přeju. Cena, objem motoru, značka, barva, velikost,“ říká Tereza Kuldová. Zde se podívejte, jak vypadá takový Dotazník rádce.

„Na základě tohoto hovoru mi hned ten samý den poslal do mailu seznam aut, která by mohla vyhovovat mnou daným podmínkám a přáním,“ říká blogerka Tereza, která tak měla hned o čem přemýšlet. A takto vypadala Nabídka vozidel podle individuálních požadavků, kterou jí rádce vypracoval.

Tohle auto se mi líbí, chci o něm vědět více

„Vybrala jsem si auto, které nejvíc splňovalo moje představy, a hned druhý den pan Hübner poslal do bazaru svého technika, který vzal auto na dílnu a udělal kompletní prohlídku. Technik mi volal a vysvětlil mi, jak je auto na tom a co by bylo případně potřeba opravit a kolik by to stalo,“ říká Tereza. Takhle vypadal Protokol o prohlídce vybraného Nissanu Micra, který Tereza obdržela obratem do mailu, a takhle pak Autotým report na prověřovanou Micru. K tomu ještě Terezka dostala k nahlédnutí Cebia report, kde získala informace o historii auta, ujištění o skutečném stavu ujetých kilometrů, jistotu, že auto není zatíženo leasingem, že není kradené, že je tak staré, jak prodejce uvádí, a prostě že je vše, co se „právních vad“ týče, v pořádku. A to stále není vše, dostala také balík fotek z fyzické prohlídky technikem. Na výběr z asi padesáti fotek auta z prohlídky můžete juknout do galerie, technik nafotil celé auto, škrábance, nedostatky, juknul Micře na heveru pod sukně a celkově ji řádně proklepnul.

Slevička by byla?

„Kromě kontroly mi ještě pánové z Autotýmu zařídili slevu 5000 Kč z původní ceny auta, což se docela počítá,“ dodává blogerka. „Auto se mi celkově moc líbí, teď chci vše ještě probrat s přítelem a ještě přemýšlím, že bych si nechala vyhledat a prověřit Fabie,“ říká Tereza. „Vím, že jsem nerozhodná, ale pánové z Autotýmu to docela zvládají,“ dodává a směje se.

Jste zvědaví, jak se nakonec Tereza rozhodla a jaké autíčko vybrala? Těšte se na další post s jejím novým plechovým přírůstkem do rodiny. Možná bychom to mohly pojmout jako Autfit post, když už tu spolupracuju s pravou fashion blogerkou. :-)

 A co vy, máte nějaké zkušenosti s Autotýmem? Těším se na vaše postřehy a komentáře!

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
Auto pro blogerku – koupeno!
Hodinový manžel – Autotým.cz
Jak si správně vybrat ojeté auto?
Jak nenaletět bazaristům? 1. díl – právní vady
Jak nenaletět bazaristům? 2. díl – Jak prověřit technické „zdraví“ vyhlédnutého vozu?

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *