Autokabelka pro blogerku

17.12.2015 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

S fashion blogerkou Terezou Kuldovou jsem zkoušela služby firmy Autotým. Svou první autokabelku si Terezka nakonec vybrala a rovnou prozradím, že je nadšená!

Nedávno jsem tu postovala (zde), jak výběr malé autokabelky pro Terezku probíhá. Rozhodovala se mezi Nissanem Micra, který ji učaroval svým designem, a praktičtější Škodou Fabia Combi.

Volba nakonec padla na Fabii, která je pro ni lépe využitelná. Jak pro práci, tak pro aktivní trávení volného času. Mohu vám na ni prozradit, že chvíli neposedí a kromě rezervy a povinné výbavy, má teď v kufru zabydlený i snowboard. :-)

„Pán z Autotýmu, který se mě ujal, byl milý profesionál, který měl trpělivost s mojí nerozhodností a nakonec mi pomohl Fabii vybrat,“ říká stylistka a fashion blogerka Tereza Kuldová.

Terezka byla vždy milovnice hlavně módy, designu, dobrého jídla a sportu. Ale jak to tak pozoruju, zdá se mi, že si už zamilovala i řízení a bez nového autíčka teď nedá ani ránu. Jukněte na blog www.kuldovatereza.com a post o novém plechovém přírůstku do Terezčiny rodiny a uvidíte, že vám nelžu. :-) Malou ochutnávku z jejího krásného auto-outfit postu najdete ve fotogalerii.

 

Tereza Kuldová_autokabelky_007

Co dodat? Snad jen „happy end“, nemyslíte? :-)

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
Hodinový manžel – Autotým.cz
Jak si správně vybrat ojeté auto?
Jak nenaletět bazaristům? 1. díl – právní vady
Jak nenaletět bazaristům? 2. díl – Jak prověřit technické „zdraví“ vyhlédnutého vozu?
Na vlastní kůži – Autotým.cz

 

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *