Dámskou AUTOVOLENKU vyhrálo Volvo C40 Recharge

Volvo C40 Recharge se stalo finalistou v anketě AUTO MÉHO SRDCE o nejlepší auto roku z pohledu žen. V hlasování veřejnosti DÁMSKÁ AUTOVOLENKA si pak odnáší první místo.

Internetový magazín Žena v autě.cz přináší řidičkám už 14 let trendy ze světa aut, bezpečnosti a módy. Od roku 2020 pořádá anketu o nejlepší auto z ženského úhlu pohledu AUTO MÉHO SRDCE. V této ojedinělé soutěži rozhodují o nejlepším autě roku výhradně ženy. Cílem je ocenit výrazné nově uváděné vozy na tuzemském trhu, jež nejvíce oslovují české řidičky.

 

Vybrané finalisty testovala odborná porota složená ze čtrnácti zkušených novinářek a známých osobností během celodenních jízd a hodnotila je podle kritérií, jako jsou praktičnost, design, jízdní vlastnosti, prostornost, bezpečnost, technologie a vstřícnost k dětem. Výsledné pořadí bylo slavnostně vyhlášeno na veletrzích FOR BEAUTY, FOR KIDS, FOR PETS v PVA EXPO Letňany, jichž se v průběhu jejich čtyřdenního konání zúčastnilo 29 390 návštěvníků.

 

V letošním třetím ročníku ankety se mezi sedmičku vyvolených dostalo Volvo C40 Recharge, aby následně obsadilo dělené třetí místo z celkových 24 nominovaných modelů.

 

„Tento čistý elektromobil přijíždí s tím nejlepším z SUV modelů a přidává autentický styl,“ shoduje se porota. Plně elektrický crossover zabodoval mimo jiné svým vzhledem – jak uvedla jedna z porotkyň, automobilová novinářka a moderátorka Tereza Tobiášová: „Za svůj design si volvo rozhodně zaslouží jedničku s hvězdičkou.“

 

Porotkyně a šéfredaktorka webu Autíčkář.cz Viola Procházková uvedla o interiéru, prostornosti a úložných prostorech: „Vnitřek vozu má příjemnou, moderní a zároveň útulnou atmosféru. Parádní je dekor na palubní desce, který připomíná vrstevnice a za jízdy je podsvícený. Vysloveně mě nadchnul odpadkový koš ve středovém tunelu. Na první pohled možná hloupost, ale fakt užitečná.“

 

Verdikt pak shrnul důvody umístění Volva C40 Recharge na stupních vítězů: „Tichá síla. Design. Styl. Volvo C40 Recharge se chlubí mnoha kvalitami, na které my ženy slyšíme. Má kompaktní rozměry a je ve všech ohledech praktickým, ergonomickým autem. Moderním parťákem pro všechny, kteří využívají Google služby. Výkonná 444koňová verze vykouzlí úsměv na tváři komukoliv, kdo má rád svižnou a zároveň naprosto bezpečnou jízdu pod kontrolou. To vše s dojezdem až přes 400 km na jedno nabití, které dává smysl i pro každodenní řidičku… V sedmičce nejlepších vozů roku z pohledu nás žen je naprosto oprávněně.“

 

Ještě většího úspěchu pak Volvo C40 Recharge dosáhlo v samostatné části ankety nazvané DÁMSKÁ AUTOVOLENKA, v níž svůj nejoblíbenější model volí veřejnost, letos konkrétně 1 401 hlasujících. Tento kompaktní švédský elektromobil si tak získal nejvíc sympatií českých řidiček, čímž potvrdil skvělé hodnocení odborné poroty.

 

Jak se Volvo C40 libí Vam?. ⭐️
Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Instagram Autokabelek, ať jsme ve spojení!

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *