Blbost, ale šikovná :-) Car iPocket aneb úložných prostor není nikdy dost!

19.1.2017 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

Taky nemáte odkládacích prostor, schránek a kapes nikdy dost? Hlavně těch, co jsou skutečně po ruce? Přece jen, ve schránce před spolujezdcem se za jízdy nehledá snadno ani bezpečně. Nedávno jsem objevila Car iPocket, objednala a po zkušenosti můžu vřele doporučit!

Na různé neznačkové doplňky, síťky, držáčky, přísavky ani ramínka moc nejsem, obecně to spíše odsuzuju, mám raději originální příslušenství a stejně jako doma ctím heslo „méně je více“.

Ovšem nedávno jsem udělala výjimku, tedy vlastně dvě, takže se brzy můžete těšit na další post do nepsané rubriky „blbost, ale šikovná“.

První věcí, která mě nadchla natolik, že jsem si ji musela pořídit a zároveň o ní i napsat a doporučit vám ji, je Car iPocket. O co jde? Je to vlastně taková úzká kožená kapsička, která se umístí mezi přední sedadlo a středový tunel. Já jsem si koupila jednu a dala jsem ji ke spolujezdci. Záleží na typu a velikosti auta, vedle sedačky řidiče by mi asi trochu překážela. Zvolila jsem černou s červeným prošitím, zpracování musím pochválit a vybraná barevná kombinace mi do interiéru auta sedne jako originální příslušenství. :-) Do kapsičky se krásně vejde telefon, papírové kapesníky, žvýkačky, klíče či balzám na rty.

Car iPocket_autokabelky_07

Objednávat můžete například zde. Kapsička vyjde na nějakých 500 Kč a přišla mi asi za 10 dní od objednání.

 

Věřím, že mě nebudete mít za „stromečkáře“ :-), a že vám Car iPocket zpříjemní cestování stejně jako mě.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *