Jak se připravit na dlouhé cesty autem? Tři praktické rady

20.2.2024 Veronika Petrů , , 0 komentářů

Jestliže vás čeká dlouhá cesta autem, můžete se na to předem dostatečně připravit. Na následujících řádcích pro vás máme proto několik zajímavých rad a postřehů o tom, jak cestovat autem na dlouhé tratě, aby to pro vás nebylo utrpení. Čtěte dále a nechte se inspirovat společně s námi, bude to stát za to!

přečíst celé

Černobílý svět versus všechny barvy duhy

21.3.2020 Veronika Petrů , 0 komentářů

Automobilové odvětví zažívá revoluční vývoj, sahající od elektrické mobility až po digitalizaci. Zákazníci a hlavně zákaznice, které si kupují nové auto přesto stále čelí stejnému hlavnímu dilematu – jakou si vybrat barvu! 😜 A je to čím dál tím těžší, protože vzorníky jsou povětšinou pestré. Na základě čeho se každý den rozhodují tisíce zákazníků na celém světě?

přečíst celé

Letadlo Toyota do každé rodiny :-) Aneb jak vyřešit dopravní zácpy…

21.1.2020 Veronika Petrů 0 komentářů

Japonská Toyota investovala 394 milionů dolarů do kalifornského startupu Joby Aviation, který se zabývá vývojem elektrických letadel. Electric Vertical Take-Off and Landing (eVTOL), neboli elektrická letadla připomínající drony, představují novou naději na zlepšení poměrů v městské dopravě.

přečíst celé

Kolekce kabelek a tašek Peugeot Design Lab

11.8.2017 Veronika Petrů , , 1 komentář

O propojení světa automobilů se světem kabelek už hlásám dávno. :-) Teď svou kolekci autokabelek představilo designérské centrum Peugeot Design Lab. Exkluzivní kabelky a cestovní zavazadla jsou k dostání ve značkovém showroomu Peugeot Avenue v Paříži.

přečíst celé

Blbost, ale šikovná :-) Car iPocket aneb úložných prostor není nikdy dost!

19.1.2017 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

Taky nemáte odkládacích prostor, schránek a kapes nikdy dost? Hlavně těch, co jsou skutečně po ruce? Přece jen, ve schránce před spolujezdcem se za jízdy nehledá snadno ani bezpečně. Nedávno jsem objevila Car iPocket, objednala a po zkušenosti můžu vřele doporučit!

přečíst celé

Dress code? Casual coolness by MINI!

22.10.2014 Veronika Petrů 0 komentářů

MINI představilo novou kolekci oblečení a doplňků a já opět tleskám a mám chuť rozbít prasátko. Hravé, ale přitom vkusné a stylové kousky ti zvednou náladu i ve dnech, kdy se nic nedaří.

přečíst celé