Autfit k Volkswagen T-Roc

19.3.2018 Veronika Petrů 0 komentářů

Začátkem týdne, kdy jsem měla VW T-Roc půjčený to vypadalo, že bílé auto a bílý outfit ještě doplní bílá sněhová peřina. Ovšem když si člověk počká a vybere správný den na focení je mu odměnou ta nejlepší ingredience krásné fotky, slunečné počasí.

Navíc mi při focení netuhnul úsměv a můžete mi věřit, že dobrá nálada sálající z fotek není hraná. Když totiž občas vidím, jak se fotí blogerské fotky na Instagram, kytice růží v jedné a kelímek ze Starbucksu v druhé ruce, výraz blaženosti a štěstí ve tváři, ale jen než cvakne spoušť. Potom se třeba ta krásná a milá osoba změní ve fúrii. Ať žije dojem dokonalého života. ? Jasně, že nikdo nechce koukat na fotky kyselých „ksichtů“, ale když to vyjde tak, že vás vaše práce a focení opravdu baví, není nic lepšího (pro vás ani vaše čtenáře ?).

Autfit je o barvách a stylu. Osobně si myslím, že T-Rocu bílá barva mimořádně sluší, a navzdory tomu, že už ji leckdo považuje za „druhou stříbrnou“, tedy jinak jakousi nekreativní sázku na jistotu, bych si asi T-Roc koupila právě v bílé. Ale rozhodně není bez zajímavosti, jaké všechny barvy T-Roc nabízí. Ačkoli Volkswagen prodává drtivou většinu svých aut v odstínech šedé (od bílé až po černou ?), T-Rocu dopřál pestrou paletu barev. Zvláště zajímavá bude červená, oranžová nebo třeba zlatá barva. 

 

Brzy ještě také přibude možnost volby dvoubarevného lakování. Druhá barva je pak na střeše, krytech vnějších zpětných zrcátek a na sloupcích čelního okna. Vzhledem k tomu, že T-Roc je nabízen v různých výbavových a stylových variantách, budou i různé barevné kombinace pro jednotlivé řady. Pro verzi Sport bude jako „druhá“ barva k dispozici červená „Flash“. Paleta laků pro linii Style je nejpestřejší, zahrnuje černou, bílou „Pure“, hnědou metalízu „Black Oak“ i červenou „Flash“. Takže budete-li si chtít hrát s barvičkami, není problém.

Jelikož jsem zimu přežila povětšinou v černé, byl pro mě bílý autfit opět výzva. Znovu jsem zjišťovala, jak je bílé oblečení atraktivní, jak nechá vyniknout zbytky opálení ze zimní dovolené, ale i jak je tahle barva nepraktická. Na rozdíl od bílých aut, na kterých není špína moc vidět, jsou bílé kalhoty skutečně svazující. Když jsem si před focením dávala oblíbený matcha čaj, hodně jsem myslela na to, ať nemám kalhoty s flekem v příhodných barvách jarní přírody. Bílá zůstala bílou a celý umělecký záměr se povedl. ? Základ Autfitu, kalhoty, svetřík a kabelku jsem tedy zvolila v bílé, k bílému lakování karoserie T-Rocu. Červené boty k červených brzdičům, které vykukují zpoza těch nádherných litých kol, na které T-Roc obouvá pneumatiky. A stříbrná bundička koresponduje se stříbrnými lištami a doplňky karoserie nové autokabelky od Volkswagenu.

Málem bych zapomněla, že jsem k Autfitu doplnila ještě světle šedou šálu, kterou jsem nakonec použila jen jako rekvizitu na focení stylových  sedadel T-Rocu. Tmavé středy, bílé bočnice a červené prošití. I sedačka v autě jde udělat tak, že si jí prostě všimnete, protože je neobyčejná. Zato sluneční brýle jsem využila, jinak bych měla na všech fotkách drsně podmračený výraz, stejně jako má T-Roc. ? Ale nebojte, jinak je to kočičák a je s ním parádní svezení ať prší, sněží nebo svítí sluníčko. Zní to neuvěřitelně, ale za všech těhle podmínek jsem si ho za ten týden, co jsem ho měla půjčený, mohla vyzkoušet. Ale o tom až v testu, na který si můžete kliknout zde. ?

 

Za mě bílá jednoznačně ano, ale jen na autech a oblečení, sníh už prosím nee! ? Jak to máte vy?

 

Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať jsme ve spojení! ?

 

Tags –  Volkswagen, t-rocautfit, VPV, autokabelky

Foto: Ondřej Kroutil – Steering Media

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *