Autfit k Škoda Octavia IV

26.2.2021 Veronika Petrů , 0 komentářů

Modrá podle barevného „horoskopu“ náleží měsíci únoru. Jak tematické, že jsem zrovna koncem února měla na testování novou modrou Škodu Octavia.

Octavii jsem měla zapůjčenou v rámci testování finalistů ankety Auto mého srdce – dámské auto roku. Více o této anketě najdete tady na blogu nebo na webu www.automehosrdce.cz.

Více informací o Octavii a dojmy z testování najdete v postu zde.

Jaro nejaro…

Slunečné počasí a teploty stoupající nad 10 stupňů. To je doba, kdy se mi to už začíná pomalu líbit. Outfit je ještě stále třeba volit hlavně s ohledem na tepelný komfort, ale i tak už je tu více prostoru pro kreativitu. A už se dá vydržet například i v lehkých látkových kalhotách, které se mi do Autfitu skvěle hodily, protože jejich sladění s lakem Octavie je téměř perfektní. Pokud se vám líbí, tak jsou stále k mání na eshopu Mango. Zlatá zimní bunda je bohužel z archivu mého šatníku, takže už není k dispozici, ale našla jsem vám podobnou zde. Stejně tak to je s bílým rolákem, ale věřím, že ten se ve světě dnešních online nákupů dá sehnat leckde (zajímavý kousek jsem našla například zde). A posledním kouskem je hit loňské sezony tenisky Fila Strada. Pokud věříte, že budou v módě i letos na jaře, tak je můžete pořídit například zde.

 

Jak se vám nový Autfit líbí?  🚙
Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať jsme ve spojení!

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *