Autfit k Peugeot 208

29.11.2019 Veronika Petrů 0 komentářů

Nový Peugeot 208 je taková malá designová bomba. Musela jsem s ním mít okamžitě nafocený Autfit do sbírky. Teď a hned. A tak jsme si spolu rychle zapózovaly rovnou na novinářské prezentaci.

Červená, žlutá, modrá. Tyhle tři barvy Peugeotu 208 podle mého názoru sluší nejvíce. Ve vzorníku najdete barev osm a zajímavé je, že atraktivní žlutá „launchovací“ barva je bez příplatku.

Vzhledem k opravdu výraznému a výjimečnému designu nového Peugeotu 208 jsem i já musela, co se outfitu týče, zvolit něco výrazného. Takže pěkně od podlahy. Červené, „ponožkové“ kotníčkové kozačky (Zara old), džíny s červenými pruhy na bocích (vlastní návrh, tedy jen ty proužky a za pomoc s realizací děkuji Expres krejčovství), dále tu máme svetr hrající všemi barvami s dominantní červenou a obrázkem kočky po požití omamných látek 😸 (2hot.cz old). Přemýšlela jsem, že budu tvrdit, že jde o lva, a že to mám k Peugeotu takhle důmyslně sladěné. Ale to by mi asi bohužel nikdo nevěřil. 🦁 Autfit doplnila černá lesklá zimní bunda (Mohito), kterou jsem sháněla celou loňskou zimu, ale souzená mi byla až letos. Šála a samozřejmě kabelka k Autokabelce. Zvolila jsem opět (podobně jako v nedávném Autfitu k DS3 Crossback) černou Michael Kors Miranda.

Velké díky, „Dvěstěosmičko“, věřím, že jsme se neviděly a nefotily naposledy. 😉
Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

Tags – Peugeot, Peugeot 208, Peugeot 208 – pojmy a první jízdní dojmyAutfit

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *