Autfit k Citroën C3

20.11.2017 Věra Petrů Vostrá 0 komentářů

Citroën C3 je jednoznačně osobitý, pro některé extravagatní, pro jiné avantgardní a pro ty třetí je to prostě úlet v dobrém slova smyslu. A teď „babo raď“, jak s ním sladit autfit. :-)

 

Když jsem si vybírala Citroën C3 na focení Autfitu, měla jsem na výběr z červené, modré a oranžové barvy. Věřte mi, že sladit se do červené či modré, by pro mě bylo o něco snazší. Ale já si řekla, že když výzva, tak pořádná, a vzala jsem ten oranžový. Mimo jiné i proto, že oranžová se mi na novém Citroënu C3 líbí ze všech nejvíc. Auta jako je C3 prostě vyniknou buď v bílé, nebo v barvách, které nejsou v lakování aut běžné. Mimochodem, tahle barvička se jmenuje oranžová Power a v katalogu barevných provedení je na čestném prvním místě.

Tipněte si kolik barevných kombinací nabízí Citroën C3. Odpověď můžete také najít v postu s jízdními dojmy a nebo v novém Testimonialu.

Loňskou sezonu vládly přehlídkovým molům odvážné kombinace sytých barev. Královská modrá se zelenou, neonově růžová se sytě červenou, ale třeba i červená s oranžovou. Trochu jsem s těmito kombinacemi už před časem experimentovala, ale co vám budu povídat, zase jsem následně sklouzla ke své oblíbené černé, bílé a šedé oživené nějakou tou JEDNOU barvou. Týden s C3 tak byl jako svěží vítr a já začala vytahovat všechny možné barevné kousky ze šatníku. A nejlepší z outfitů (dle mého výběru :-)) nakonec dostal prostor v postu „Autfit k Citroënu C3″…

Ten kabát tehdy měli i v oranžové. Mám ho už pár let a až teď jsem zalitovala, že jsem si nevzala oranžový. Je z United Colours of Benetton, ale jak říkám, tenhle už neseženete. Vtipné je, že když se teď tak dívám na fotky a vzpomenu si, že jsem vybírala mezi červeným, modrým a oranžovým Citroënem C3, tak zjišťuju, že všechny vyjmenované barvy mám nakonec v autfitu. Tedy pokud uznáme džínovinu za modrou barvu. „Vostrá“ kombinace červené a oranžové to prostě nakonec u mě vyhrála. Lehký svetřík a vlněný kabát jsou navíc pro někoho, kdo jezdí všude autem, skvělé kousky na podzimní dny. Když svítí sluníčko jako při focení Autfitu, tak v tom vydržím i venku, a přitom oblečení není tak nesnesitelně objemné, abych v něm nemohla pohodlně řídit. Takže na takové pojížďky a zařizovačky po městě ideální.

To bych nebyla já, abych neměla roztrhané džíny. „Ano tati, je to schválně a nepotřebuju pod stromeček koupit slušné a pořádné kalhoty!“ :-D Stejně bych je asi moc neunosila, já ty trhance prostě miluju. Tentokrát jsem zvolila klasické světle modré. Airbumpy na dveřích cé-trojky (to jsou ty černé vzduchové polštáře) mě inspirovaly obout něco pohodlného až bačkůrkovitého. A tak jsem skočila do „slip onů“, které jsem si nedávno pořídila. Dlouho mě tenhle trend míjel, měla jsem to tak, že když pláťěné tenisky, tak Converse. Ale když jsem na Shein.com objevila tyhle šachovnicové, musela jsem je mít, závodnice jistě pochopí. :-) Bohužel mě pravá bota řeže do paty, takže když si je beru, tak si na patu preventivně lepím náplast, což opravdu není ideální, ale snad se ještě rozšlápnou. V neposlední řadě má v autfitu svoje místo stříbrná kabelka. Snad mě nebudete považovat za uživatele psychotropních látek, když napíšu, že červený kabát a oranžový svetřík je sladěný k červenooranžovému laku cé-trojky, modré džíny jsou jako okna, v nichž se zrcadlí obloha, bílo-černé boty ladí s bílo-černými Airbumpy a stříbrná kabelka Jet Set Michael Kors je ke stříbrným kolům. Mimochodem, na to, že je to „clutch handbag“ (úplně nevím, proč se tyhle kabelky jmenují „spojka“, ale každopádně pěkné autokabelkovské spojení), tak je úžasně praktická, má několik kapsiček a díky pravidelnému tvaru a dlouhému zipu se toho do ní vejde víc, než na co vypadá.

 

Máte rády výrazné barvy? Ať už na kabátu nebo na autě? A co říkáte na design nového Citroënu C3?

 

Pokud se vám Autfit líbil, tak mu dejte prosím „lajk“. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať jsme ve spojení! :-)

 

Tags –  Citroën, C3, katalog, citroën advisorautfit, VPV, autokabelky

Foto: Ondřej Kroutil – Steering Media

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *