WOMEN’S WORLD CAR OF THE YEAR 2019

25.11.2019 Veronika Petrů , , 0 komentářů

Na autosalonu v Dubaji byly vyhlášeny výsledky světového ženského auta roku 2019. Víte, že tahle prestižní anketa má v porotě i českou zástupkyni? Pojďme se podívat na letošní vítěze!

Ankera Women’s World Car of The Year vyhlašuje již od roku 2010 ženská auta roku. Mezinárodní porota se skládá motoristických novinářek ze všech koutů světa a české barvy zde hájí Sabina Kvášová – zenavaute.cz. S tou nejen velmi rády spolupracujeme na různých projektech, ale zároveň se sejdeme v porotě Auto mého srdce, což je česká obdoba Women’s World Car of The Year a hlasování už je v plném proudu. Hlasovat v dámské volence můžete i vy, všechny informace najdete v postu zde.

Letos v anketě Women’s World Car of The Year hlasovalo 41 motoristických novinářek z 34 zemí světa. Světovým ženským autem roku se stala Mazda 3. “Trojka” získala nejen celkové vítězství, ale zabodovala i v kategorii Rodinné auto.

A pak tu máme ještě neméně zajímavé vítěze dalších kategorií. Za nejlepší městské auto byla zvolena Kia Xceed. Elektrickým autem roku pak Kia Soul EX. V kategorii luxusních aut bodovalo BMW řady 8 a třídu sportovních aut ovládlo Porsche 911.

Pro kterou autokabelku budete v dámské volence hlasovat vy?
Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *