Auto mého srdce – Dámské auto roku

2.11.2019 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

Několik let jsem byla v odborné porotě českého Auta roku. Bylo mi velkou ctí. Ale musím se přiznat, že nyní je mi ještě větší ctí být součástí prvního ročníku Ankety Auto mého srdce. Obdoba světového Women World Car of the Year startuje i v Česku a Autokabelky budou u toho!

AUTO MÉHO SRDCE neboli nejlepší auto na trhu ženským úhlem pohledu. Ženy patří za volant a jejich hlas je slyšet. A možná bude slyšet ještě více díky nové anketě, která je projektem internetového magazínu ženavautě.cz a skvělé Sabiny Kvášové, se kterou velmi ráda spolupracuju.

Odborná porota

O tom, jaký vůz získá titul Auto mého srdce 2020, rozhodne odborná porota složená z 13 zkušených novinářek, manažerek a osobností, které mají k autům blízko. Seznam kompletní poroty je na stránkách ankety Auto mého srdce a najít jej můžete zde.

Nominovaná auta

Nominováno je 35 automobilových novinek. Jedná se o modely, které jsou v České republice uváděny do prodeje v období od 1. 3. 2019 do 9. 3. 2020. Mnoho z nich jsem vám již představila i tady na blogu. Jukněte na jejich kompletní seznam.

Pravidla a průběh ankety

Hlasování odborné poroty proběhne ve dvou kolech. V prvním kole budou členky poroty do 1. prosince 2019 vybírat ze všech 35 nominovaných vozů. Z prvního kola postoupí 5 modelů, které získají nejvíc hlasů. V druhém kole budou porotkyně o 5 finalistech hlasovat podle 7 kritérií, která jsou pro ženy důležité. Vyhlášení výsledků ankety Auto mého srdce 2020 proběhne v rámci slavnostního večera veletrhu Autoshow Praha 2020 u příležitosti zahájení 23. ročníku tohoto veletrhu na začátku dubna 2020.

Dámská Autovolenka – hlasování veřejnosti

Na webu ankety Auto mého srdce je také hlasování veřejnosti o nejlepší auto z ženského úhlu pohledu Dámská Autovolenka, odkaz zde. Motivací této ankety je zjistit, který model si získal srdce českých řidiček. Stačí se seznámit s 35 nominovanými auty, vybrat favorita a odeslat svůj hlas. Hlasování veřejnosti Dámská Autovolenka skončí v úterý 7. dubna 2020.

Soutěž o stovky cen

U příležitosti ankety Auto mého srdce běží na stránkách jejího pořadatele, magazínu Ženavautě.cz, exkluzivní soutěž o auto na celý týden s plnou nádrží zdarma, odkaz zde. Vítěz si může vybrat auto na týden z 5 finalistů, které odborná porota pošle do 2. kola. Pro další výherce jsou připraveny 2 dárkové poukazy na dámské kurzy bezpečné jízdy a dárkový poukaz na kurz bezpečné jízdy pro rodiny na Autodromu Most. V rámci měsíčních soutěží od listopadu do dubna budou předány další stovky cen: konkrétně je v pěti měsíčních soutěžích 100 ks luxusních rtěnek od Mary Kay a 100 balíčků s vůněmi do auta od Parfémydoauta.cz.

The Women World Car of the Year

Inspirací pro anketu AUTO MÉHO SRDCE je mezinárodní anketa The Women World Car of the Year neboli Světové ženské auto roku, v jejíž porotě je od letoška mezi 40 novinářkami z celého světa také zástupkyně z České republiky.

 

Cílem ankety je ocenit novinky českého automobilového trhu, které nejvíce oslovují ženské publikum. Anketa je jedinečná, o nejlepším autě rozhodují výhradně ženy. Já věřím, že vás tenhle projekt osloví a budete hlasovat v dámské volence. Všechny novinky, informace o finalistech i průběhu ankety s vámi budu samozřejmě sdílet zde na blogu.

 

Jaké je auto vašeho srdce? 😍
Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *