Vlog: Vše co potřebujete vědět o organizéru Friendi na Youtube kanálu Autokabelky

Jak jednou vyzkoušíte, nechcete jinak. Organizér Friendi je neocenitelným pomocníkem a velmi praktickým spolujezdcem, kterého mám tu čest už nějakou dobu testovat. Jelikož jedno video řekne více než 1000 slov, chtěla bych s vámi pár ilustračních sdílet.

S organizérem Friendi jsem vás seznámila už v tomto postu. Najdete tam všechny základní informace i odkazy na videa Friendi. Aby vám však byla všechna videa jednoduše dostupná, mám je teď nově na YT kanálu Autokabelky.

Osobní zkušenost

Co se mě týče, každý den poctivě organizér testuju nebo lépe řečeno využívám. 😉 A musím s čistým svědomím říci, že si už život bez organizéru Friendi nedokážu moc představit. Ačkoli nemám rozhodně největší provedení (rozměr standard), vejde se do organizéru skutečně obrovské množství věcí. Od několika druhů nápojů, které sebou stále vozím, přes dopisy a balíčky na poštu až po drobný nákup! A to má organizér ještě karabinu na zachycení tašky s větší nákupem, kterou také hojně využívám. Přistihla jsem se, že od doby co mám Friendi, jen málokdy dávám něco do kufru (jasně, nejsem matka od rodiny a velké nákupy dělám na Rohlik.cz). Že někdo uvidí, co na místě spolujezdce mám, mě moc netrápí. Shaker, svačinové tyčinky nebo čerstvá zelenina a ovoce zloděje nestartují. A kabelku mám vždy a všude při sobě, jak jinak. 💁🏼‍♀️👜 A tak zůstává jen jedna výtka, kterou jsem zmínila už minule. Tou je velikost karabiny na nákupní tašku. Mohla by být větší, jelikož některé tašky mají masivní uši a ty se pak hůře zachycují.

Batoh, zástěra, klokaní kapsa…

…aneb netradiční využití organizéru Friendi. 😂 Možná bude však lepší konvenční způsob. 👆 Jak snadné je organizér uchytit na sedadlo spolujezdce, připoutat i odpoutat se můžete podívat na instruktážních videích, která jsem vám dala na YT Autokabelky.

1. Jak na to? Jak bezpečně vozit kabelku na sedadle spolujezdce?

 

2. Jak na to? Instalace organizéru Friendi

 

3. Jak na to? Friendi uvolňuje místo pro živého spolujezdce

Více na Youtube kanálu Autokabelek!

Máte zkušenost s organizérem Friendi? Jak vám vyhovuje? 🛍
Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *