Organizér na sedadlo spolujezdce – sen všech žen :-)

7.6.2019 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

Spolujezdec, kterého si zamilujete. Nemluví vám do řízení a pohlídá vám kabelku. Slogan české firmy Friendi, která vyrábí šikovné organizéry do auta. Oceníme jej hlavně my holky, protože je vědecky dokázané, že žena v autě vozí o 189,6 % více věcí než muž. 😜

Na sedadle spolujezdce mám stále zapnutý bezpečnostní pás. Většinou jezdím v autě sama a vedle mě sedí připoutaná kabelka. Není totiž nic horšího, než když vám při prudším brzdění kabelka spadne a celá se rozsype. Kdo to tam má podle toho autisticky precizního systému zpátky házet, že? 🙈😂

Když mě oslovila firma Friendi s nabídkou organizéru-spolujezdce na test, velmi ráda jsem přijala. Jde o čistě český a čistě ženský vynález. To se musí podporovat. 😉 A navíc rovnou říkám, že se mi ten nápad více než líbí.

V nabídce mají mnoho variant pro různé velikosti kabelek, mnoho barev, kdy si můžete vybrat podle svého vkusu či sladit organizér s interiérem vašeho auta. Pokud byste si na e-shopu nevybraly, je možné objednat organizér i na zakázku. Základní varianta organizéru vyjde na 990 Kč. Ale pozor na limitované edice. ❤️ Ty jsou tedy logicky dražší.

Je zde dostatek místa nejen na kabelku, ale i svačinu, pití, notebook, zápisník, sluneční brýle. Za karabinu vpředu si navíc můžete připnout tašku s nákupem, aby se nevysypala. Instalace je úžasně snadná, stačí jen zachytit za hlavovou opěrku a opěradlo sedadla, důkaz místo slibů v instruktážním videu…

Pokud s vámi v autě někdo pojede, můžete organizér snadno odepnout a přetočit dozadu nebo samozřejmě kompletně vyjmout. Složený zabere jen maličko místa.

Já potřebovala sladit organizér s černými potahy s červeným prošitím. A tak jsem si do testu vybrala edici Ferrari (teď už mi chybí jen to Ferrari 😂). Černá je navíc velmi praktická, v organizéru sice vše sedí, a je tak malé riziko, že bych něco rozlila či vysypala, ale znáte to.

První dojmy jsou skvělé, mám rozměr „standard“, největší kabelka, co nosím, má „půdorys“ 30×15 cm. Ale organizér je tak flexibilní, že jsem do něho bez problému dala i o něco větší tašku na cvičení. Musím pochválit zpracování i materiál, velmi kvalitní a propracované. Instalace opravdu snadná, s karabinkami se dobře pracuje, i když máte dlouhé nehty jako já. 💅 Snad jen jedna výtka, a to ke karabině pro zachycení tašky s nákupem. Mohla by být větší, moje tašky mají masivní „uši“, a tak jsem je tam musela trochu cpát.

 

A teď už prostor pro vás a vaše dotazy. Jsou předem zodpovězené. Na Facebooku a Instagramu Autokabelek najdete aktuální info a fotky z mých cest s tímto milým spolujezdcem a veškeré novinky. Dotazy můžete psát zde nebo na sociálních sítích. Ty nejčastější pak zodpovím  v samostatném postu spolu s výsledky testu.
Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️.

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *