Styl Opelu Adam – Jedno auto, tři osobnosti

26.1.2017 Veronika Petrů , 1 komentář

Jste milovnice módních trendů nebo naopak rebelka, co jde ráda proti proudu? Nebo jste spíše elegantní typ dbající na dobrý vkus a styl?

 

Ať tak, tak či onak, s Adamem můžete snadno najít společnou řeč. Buď se zábavným a trendy Adamem v provedení Jam, nebo s Adamem Slam, který nezapře svou rebelskou duši, či s elegantním a nóbl Adamem Glam. Opel Adam se totiž dokáže přizpůsobit osobitému stylu a vkusu lépe než jakékoli jiné auto na trhu. Jeho potenciál individualizace je skoro neomezený, nabízí totiž desítky tisíc barevných kombinací a doplňků interiéru i exteriéru. Při uvedení modelu Adam na trh dokonce šéfdesignér Darren Luke s nadsázkou poznamenal, že když budou Adama kupovat kreativní zákazníci a zákaznice, nevyjedou z bran továrny dvě stejně naspecifikovaná a stejně vybavená auta. Adam není malý proto, aby byl levný (základní cena 251 900 Kč). Je malý proto, aby byl praktickým společníkem moderních městských lidí. Spojuje tak výhody minivozu s kvalitou zpracování, komfortem, osobitým stylem a dobrou výbavou běžnou spíše u větších vozů.

Adam je stylový nejen zvenku, ale i uvnitř. Palubní desku rozjasňují panely lakované v barvě karoserie, většina funkcí se ovládá přes dotykový tablet ve středové konzoli, a s Adamem se tak „pracuje“ stejně snadno jako s vaším chytrým telefonem. Z motorů mohu doporučit verzi 1.4 o výkonu 87 k. Je sice druhá nejslabší v nabídce, ale ode mě má jen kladná hodnocení stejně jako Adam samotný. Živý motor, příjemné jízdní vlastnosti, prostornost a vynikající posaz za volantem mě přesvědčili o tom, že tenhle malý rošťák není jen hezký, ale i šikovný a praktický.

 

Hlavně nesmí býti nuda. Moje životní motto ctí Opel Adam dokonale. Na trhu je již tři roky, ženy tvoří 70 % jeho zákazníků a díky své osobitosti nás bude zcela jistě bavit ještě dlouho.

 

Více v tištěném Echo Auto Design, kde také můžete najít moje články.

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

1 komentář

Janouskadr
28.7.2017

Hlavně nesmí být nuda, to je fakt. Já na to vyzrála,,, na lepší příležitosti si půjčuju různý atua. Když na to nejsou peníze, tak se aspon člověk sveze :) A letos poprvé testuju i v zahraničí,,,, https://www.levnaautopujcovna.cz/clanky/duvody/

Odpovědět

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *