Objevte svůj (auto)styl – Extravagantní typ

12.8.2016 Veronika Petrů , , 0 komentářů

Slovem extravagantní je řečeno vše. Šokující, jiné, pohledy okolí přitahující… Extravagantní ženy budou milovat auta, která ostatní typy považují za bláznivá až zhýralá. Ale ony to tak mají, potřebují být vidět, potřebují zářit!

8 stylů by TH

Úvodní post a představení osmi stylů, typů osobnosti, podle nekonvenční módní návrhářky a stylové poradkyně Táni Havlíčkové jsem vám servírovala již před časem (zde). Pro ty z vás, které tohle téma zaujalo a zkusily si třeba i stylový test, teď chystám seriál o jednotlivých typech. A dnes je na programu:

Extravagantní  typ (Jang) – hvězdy

Je stylem snad nejvýraznějším ze všech stylů. Je to styl rockových zpěvaček, barových tanečnic, kontroverzních hereček a celebrit všeobecně. Je to styl, kde se v každém případě upřednostňuje tělo, předvádí se tělo, zdůrazňuje se tělo – tělo, krásně rostlé, opálené a pokud možno s dostatečně zaoblenými a dostatečně ženskými křivkami je ten pravý podklad pro tento styl, který využívá všech možností, jak ženské tělo předvést, aby bylo velmi sexy, vzrušující a přitažlivé pro opačné pohlaví. Chodí do fitka,  solárka, navštěvují plastické chirurgySvádění je prvoplánovým cílem extravagantních žen a nemají v něm konkurenci. Jsou to mistryně převleků, největší znalkyně nejnovějších módních trendů a nejmilovanější zákaznice značkových i neznačkových butiků. Jsou zkrátka výstřední a to jak v oblékání, tak v nekonvenčním chování.
Více zajímavých informací najdete zde.

Auto pro „hvězdu“

I auto je pro hvězdy prostředkem ke zviditelnění. Auto pro vás musí být, jak jinak, než extravagantní. Jakékoli auto, které vyčnívá, je jiné než běžná produkce, je zajímavé, nevídané, jeho design je výrazný. Skvělé auto pro hvězdu je takové, o kterém si ostatní říkají, že to přece musí být jen koncept z autosalonu a ne sériový model. Příkladem může být Nissan Juke, líbit by se hvězdám mohla třeba i Kia Soul. Jen extravagantní typ pak ustojí jezdit na nákupy s autem s přítlačným křídlem velikosti malé knihovny na kufru, neboli se Subaru Impreza WRX STI. :-) Typicky extravagantní zemí je Itálie, a proto také italská auta budou hvězdami milovaná. Ať už je to Alfa Romeo, Ferrari, Lamborghini nebo i některý zajímavý model od Fiatu. Extravagantní jsou i leckterá americká auta a velmi extravagantní jsou supersporty a sportovní modely. Ale ne takové ty „funkční“ jaké budou vyhledávat sportovní typy, ale naopak ty nepohodlné, načančané, nepraktické, zářivé, sexy. Takové ty automobilové obdoby lodiček na několikacentimetrové platformě a patnácticentimetrovém podpadku. :-) Ano, auto pro hvězdu musí mít sex-appel. Je libo Ford Mustang, Chevrolet Camaro nebo Lamborghini Aventador? Avšak můžeme to vzít i úplně z druhé strány. Hvězdy jsou vidět a zároveň jsou často následovány, kopírovány svým okolým. Díky tomu mají moc upozorňovat na problémy a věci, které chtějí zviditelnit. Není náhodou, že mnoho celebrit jezdí v ekologických autech. Ekologická auta se zaprvé svým vzhledem významně odlišují od běžné produkce, za druhé vlastnictví takového auta určitým způsobem vyjadřuje světonázor.

Hvězdy milují vše co září a co se třpití. Syté, výrazné, metalické a hlavně perleťové barvy tak budou tou nejlepší volbou.  Vy jste ty, co mohou klidně jezdit v neonově růžovém Mercedesu a bude vám slušet. :-) Extravagantní typy si také potrpí na luxusní značky, ale není to podmínkou. Stejně jako v případě oblečení se totiž hvězdám i u aut stává, že je rychle omrzí a chtějí něco nového. :-)

Vyberte si auto, ve kterém budete zářit! Auto, které bude osobnost stejně jako vy!

 

Zdroj: Blog Táňi Havlíčkové, Moda a duše.cz, Fashion for success

 

Objevte svůj (auto)styl!
Objevte svůj (auto)styl – Sportovní typ
Objevte svůj (auto)styl – Romantický typ
Objevte svůj (auto)styl – Ležérní typ
Objevte svůj (auto)styl – Elegantní typ
Objevte svůj (auto)styl – Okázalý typ
Objevte svůj (auto)styl – Nekonvenční typ
Objevte svůj (auto)styl – Avantgardní typ

 

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *