Koronadoba – Volkswagen, Seat, Audi – servis funguje normálně, prodej individuálně

9.4.2020 Veronika Petrů , , 0 komentářů

Další díl seriálu o fungování servisů a showroomů v koronadobě bude věnovaný značce Volkswagen. Vězte, že pokud máte Seat či Audi, budou se tyhle informace hodit i Vám. 😉

Servis a prodej náhradních dílů – nezastavujeme!

Nemusíte mít obavy, servis a prodej náhradních dílů běží u Volswagenu (Audi i Seatu) v podstatě v normálním režimu. Samozřejmě za dodržení všech potřebných bezpečnostních a hygienických opatření. Více než kdy jindy je teď však důležité předem se objednat a vše domluvit.

Prodej nových vozů – showroomy jsou zavřené, prodejci jsou však k dispozici

I přes současná omezení, dokáží prodejci nových Volkswagenů, Audi, Seatů, Volkswagen užitkových vozů i ojetých vozů Das WeltAuto v omezené míře v online prostředí pracovat. Jsou schopni například přijmout objednávku nebo zákazníkovi vůz předvést. Pokles prodejů je velmi výrazný, avšak prodejní síť dělá všechno pro to, aby mohli být, po uvolnění nejpřísnějších restrikcí, co nejdříve obnoveny služby zákazníkům v co nejširším možném rozsahu.

 

Máte někdo zkušenost s online koupí nového či ojetého vozu? Je to opravdu nezvyklé, ale nabízejí se teď zajímavé slevy, takže by mě opravdu zajímal váš názor! 💯
Pokud se vám článek líbil, tak dejte 👍. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *