Anketa Auto mého srdce se blíží do finále!

23.3.2020 Veronika Petrů , , 0 komentářů

Zvolí dámy RANGE ROVER EVOQUE, VOLVO S60, LEXUS UX, ŠKODA KAMIQ nebo MINI Cooper SE autem svého srdce? Odborná porota složená ze 13 zkušených novinářek, manažerek, osobností, které mají k autům blízko a mé maličkosti :-) právě nyní hodnotí 5 finalistů ankety Auto mého srdce. Kdo získá vůbec poprvé skleněnou cenu Auto mého srdce navrženou českými designéry? Který model zvítězí v hodnocení veřejnosti neboli v Dámské volence? Jasno bude na začátku dubna!

Cílem ankety Auto mého srdce je ocenit výrazné, nově uvedené vozy na českém trhu, které nejvíce oslovují ženské publikum. V 2. kole porotkyně, mezi kterými máme i moderátorku Terezu Tobiášovou, zpěvačku Báru Vaculíkovou nebo podnikatelku Evu Čejkovou Vaškovou, testují modely v TOP pětce. Porotkyně je hodnotí podle 7 kritérií (praktičnost, design, jízdní vlastnosti, prostornost, bezpečnost, technologie a vstřícnost k dětem) na stupnici od 1 do 5. Vůz, který dostane od poroty nejvíce jedniček, bude vyhlášen v sobotu 4. dubna na stránkách www.automehosrdce.cz jako vítěz ankety.

Všech pět finalistů ankety bude pro veřejnost vystaveno na stánku Žena v autě.cz v rámci doprovodného programu pro ženy na veletrhu AUTOSHOW PRAHA. Veletrh AUTOSHOW PRAHA se uskuteční v náhradním termínu 28. – 30. 8. 2020, a to spojení s akcí ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL.

O hlavní ceně Auto mého srdce

Dvojice českých designérů Markéta Rádková a Tomáš Saran, absolventi průmyslového designu na ČVUT v Praze, vytvořili unikátní cenu pro absolutního vítěze ankety. Designérům se podařilo propojit emotivní pohled žen na auta s chladným a technickým světem automotive. Návrh ceny je přímo ovlivněn pohledem žen, které na auto hledí také jako na doplněk dotvářející jejich osobní styl. Skleněné tělo, které je základem návrhu, odkazuje na křehkost, jemnost, emoce a tvárnost a zároveň zdobnost. Kov jako chladný prvek reprezentující svět automobilů je ztělesněným kontrastem k emocím, které hrají roli při finálním výběru vozu. Prstenec představuje čestné místo, na němž bude vyryt vítěz 1. ročníku ankety.

Stále se můžete zapojit!

Na webu ankety od listopadu probíhá hlasování veřejnosti o nejlepší auto z ženského úhlu pohledu DÁMSKÁ AUTOVOLENKA. Motivací této ankety je zjistit, který model si získal srdce českých řidiček. Nominováno je 35 autonovinek, mezi kterými může veřejnost vybírat favorita a odeslat svůj hlas. Hlasování veřejnosti Dámská autovolenka skončí v úterý 7. dubna 2020.

U příležitosti Auto mého srdce běží na stránkách pořadatele ankety magazínu Žena v autě.cz exkluzivní soutěž o auto na celý týden s plnou nádrží zdarma. Vítězka si bude moci vybrat auto na týden z TOP 5 finalistů. Pro další výherkyně jsou připraveny 2 dárkové poukazy na kurzy bezpečné jízdy pro ženy-řidičky a dárkový poukaz na kurz bezpečné jízdy pro rodiny na Autodromu Most.

Inspirací pro anketu Auto mého srdce je mezinárodní anketa The Women World Car of the Year neboli Světové ženské auto roku, které je partnerem české ankety.

 

Jaké je auto vašeho srdce? 💜
Pokud se vám článek líbil, tak dejte 👍. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *