X-tra večer s Mercedes-Benz třídy X

5.12.2017 Veronika Petrů , 0 komentářů

Mercedes-Benz třídy X se novinářům, blogerům a VIP zákazníkům značky představil se vší parádou. Zářil a byl totální hvězdou jedné listopadové sobotní noci. Nevěříte?

 

Všechny informace, moje dojmy i hodnocení nového Mercedesu najdete v předchozím postu – zde. Teď se jde na párty! ??

 


Mercedes-třídy X má styl a velký styl mělo i jeho představení. Akce se zúčastnilo na 300 VIP zákazníků Mercedesu a odhadem tak 50 novinářů a blogerů. Vskutku důstojné uvedení na český trh!

 

 

 

Jen těžko mohl Mercedes vybrat zajímavější místo! Třída X se totiž prezentovala v úžasných prostorách staré pražské čistírny odpadních vod v Bubenči. Ta byla založena v roce 1906 a fungovala do osmdesátých let minulého století. Vše je zde stále plně funkční, i když dnes je budova hlavně krásné místo pro společenské akce, přednášky či konference.

 

 

 

Všude zářila světelná „X“ a samotná plechová hvězda večera se nejdříve schovávala pod plachtou.

 

 

 

Po slavnostním odhalení byly k vidění různé verze, tedy kromě základního „pracovního“ provedení Pure, to prostě není úplně „party animal“. ? Já musím říct, že verze Power je fakt luxusní! Chápu, že by si někdo mohl ťukat na čelo, 19palcová designová kola, chromované doplňky a podobná cinkrlata na pick-upu? Pokud berete pick-up jako image maker, tak určitě!

 

 

Celým večerem provázel Jakub Prachař a o zábavu nebyla nouze. Já osobně ho jako moderátora mám ráda, co vy?

 

 

 

Malou exibici tu měl freestylový motokrosař Libor Podmol, jehož „stroj“ se mimochodem krásně vejde na korbu třídy X. Teda vozí se s otevřeným zadním čelem, které má nosnost 400 kg.

 

 

Prohlídku staré čistírny jsme měli zpestřenou plavbou podzemní usazovací nádrží na převozníkově prámu. To byla ještě pohodička, ale zpátky jsme museli starou stokou. Ta je stejně jako usazovací nádrže dlouhá 87 metrů. Máte-li na nohách podpatky 10 cm+, nejdříve trochu znejistíte, ale dá se to. Ovšem jak trefně poznamenala jedna paní z naší skupiny: „Na tuhle prohlídku bych nechtěla jít v bílých semiškách“. ??

 

Že by vám to bylo líto, kdybych nepřidala nějakou tu #foodpoorn fotku? ? Jakožto zkušená motoristická novinářka a blogerka a účastnice stovek různých prezentací automobilových krasavců musím říct, že mercedesí akce mají prostě nejlepší catering. Tady si přišli na své milovníci mořských plodů, mexické kuchyně, asijské kuchyně, něco málo se tu našlo i z moderní české kuchyně a dokonce tu byl i vegetariánský koutek.

 

 

A k dobrému jídlu neodmyslitelně patří i dobré pití. Míchaly se tu všechny možné známé i neznámé koktejly, popíjely drahé alkoholy a na své jsem si přišla i já, španělské vínko Habeo Alonia Catalunya bylo úžasné!

 

 

A aby toho nebylo málo, vrcholem večera byl koncert Davida Kollera. Já se teda přiznám, že mě sláva Lucie nějak minula. Skoro se to bojím říct, ale asi jsem moc mladá. :-) Každopádně tohle byl už třetí koncert Davida Kollera, na kterém jsem byla, poprvé to bylo na Urban Fashion show s Renaultem Talisman, podruhé nějak náhodně s přáteli a potřetí teď tady. A musím uznat, že atmosféra je vždy úžasná a jedinečná! Hrály se písničky Lucie i sólové hity Davida Kollera a bylo to vážně dobrý!

 

 

 

 

 

Zazvonil zvonec a večera je konec. Nezbývá, než novému Mercedesu třídy X popřát hodně úspěchů u zákazníků a zákaznic. A to mu přeji z celého srdce! ?
P.S. Slušel by mi pick-up? ?

 

 

 

 

Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať jsme ve spojení! ?

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *