Rozhovor: Patricie Solaříková testovala nový Volkswagen Polo! Jak se jí libil?

26.1.2018 Veronika Petrů 0 komentářů

Volkswagen se stal partnerem charitativní roadshow „Kalendář psí život“. Patricie Solaříková s novým Volkswagenem Polo s kufrem plným kalendářů brázdila české Ulice. ? Několik tisíc najetých kilometrů je dost na to, aby člověk auto pořádně poznal, a tak jsem Patricii vyzpovídala, abych se dozvěděla, co si novém Polu myslí.

Nekoukám na zprávy (nepotřebuju poslouchat, že mi v zimě hrozí velké riziko proto, že je zima, a v létě zas můžu padnout vedrem, a pánaboha, hlavně nepotřebuju být informovaná o novinkách na naší politické scéně), reality show ani jiné klenoty našich televizí. V „bedně“ u nás doma běží buď hudební kanál, nebo film z Apple TV. Jen jedna výjimka by tu byla. Tou je seriál Ulice. Běží už tak dlouho, že na něj koukám od puberty, a je to jedna z opravdu mála věcí, které se nedotkla má osobní transformace, kterou jsem za ta léta prošla.

Musela jsem se trochu soustředit, abych Patricii neoslovila Terezo. ? Pokud nemáte úchylku na Ulici jako já, tak jen malé vysvětlení – Patricie Solaříková patří k hlavním hrdinkám seriálu, kde se jmenuje Tereza Jordánová. Ale dost sondy do mého obýváku a konec seriálové kulturní vložky a zpět k tématu.

Volkswagen Polo – jízdní dojmy

Patricie měla koncem loňského roku velmi napilno. Kromě své práce si střihla ještě roadshow. A to pro dobrou věc. Jukněte na Charitativní kalendář PSÍ ŽIVOT. Výtěžek z prodeje kalendářů jde na pomoc pejskům a kočičkám v nouzi. Jak už jsem zmínila, na roadshow Patricii Volkswagen zapůjčil nové Polo. Už na prezentaci nového Pola, kde si Patricie auto přebírala, jsme si domluvily rozhovor. Mimochodem, Patricie je úžasně milá, veselá a pozitivní energií zářící bytost. ? A já jsem moc ráda, že jsem ji mohla poznat. ?

 

Patricie Solaříková

Řidičkou od:  2007
Současné auto: VW Golf
Kdy plánuješ nákup nového auta: Snad letos na jaře :-)
Auto snů: Strašně se mi líbí Mustangy, ale to je opravdu spíš jenom takový sen, který vím, že si asi nikdy nesplním, protože to není moc praktické auto.

 

Za volantem: DENNĚ x OBČAS

Jezdím po: MĚSTO x VENKOV

Řídím: RÁDA x NUTNOST

Auto: MALÉ x VELKÉ

Řazení: MANUÁL x AUTOMAT

Koupila by sis nový VW Polo?

PS: Koupila. Musím říct, že mě to auto velmi mile překvapilo. Sama mám staršího Golfa a nové Polo ho v mnoha ohledech předčí.

Kdo je typickým zákazníkem nového VW Polo? Pro koho se hodí?

PS: Já myslím, že Polo se hodí v podstatě pro kohokoliv. Dokážu si v tom představit seniora, mladou buchtu, ale klidně i dospělého chlapa. Je to takové univerzální auto.

Kdybys měla vyzdvihnout jednu vlastnost nového Pola? 

PS: Je to takové kompaktní auto. ? Je mrštné, malé, skladné, ale uvnitř prostorné, značka ideál.

A jedna věc, kterou považuješ za jeho slabinu?

PS: Negativum se hledá blbě, ale jedno bych přeci jen měla, pokud se to teda vůbec dá považovat za problém. ? Loketní opěrka není polohovací, takže si ji nemůžu nastavit do ideální výšky na odložení loktu.

Takže jaký dojem na tebe celkově nové Polo udělalo?

PS: Musím říct, že pro mě to auto bylo opravdu příjemným překvapením. Trochu jsem si myslela, že z Golfa půjdu tzv. do „horšího“, ale opak je pravdou. A myslím, že se mi bude blbě zvykat zpátky na Golfa. ?

 

Patricie, moc děkuju za rozhovor a přeju, ať se ti jen a jen daří! ⭐️

 

Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať jsme ve spojení! ?

 

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *