Kolekce kabelek a tašek Peugeot Design Lab

11.8.2017 Veronika Petrů , , 1 komentář

O propojení světa automobilů se světem kabelek už hlásám dávno. :-) Teď svou kolekci autokabelek představilo designérské centrum Peugeot Design Lab. Exkluzivní kabelky a cestovní zavazadla jsou k dostání ve značkovém showroomu Peugeot Avenue v Paříži.

 

Inspirací pro dvě kolekce celkem deseti modelů cestovních zavazadel, tašek a kabelek byly modely Peugeot 3008, 5008 a sportovní řada GTI. S těmi by tak měly nejvíce ladit.

Modely první kolekce připomínají provedení interiérů nových Peugeotů 3008 a 5008 a poznáte je podle hladké a zrnité černé a šedé kůže. Druhá kolekce je připomínkou sportovního ducha vozů GTI a je vyvedena v černé kůži s červeným prošitím.

Kabelky a tašky do města i na cesty, kolekce je velmi pestrá. Pro každodenní potřeby jsou v nabídce taška na notebook, dámská kožená kabelka, taška přes rameno a peněženka. Na pracovní cesty, víkendy nebo dovolenou je určena cestovní taška a kosmetická taštička.

Kolekce tašek a kabelek doplňuje bohatou nabídku lifestylových, francouzsky šarmantních věcí :-) s logem Peugeotu. V nabídce najdete hodinky, šperky, ale třeba i stolní mlýnky na koření.

Ceny jednotlivých modelů kabelek, tašek a taštiček se pohybují od 59 € do 239 €. Celou nabídku najdete zde.

„Backstage“ Design Lab můžete sledovat na Instagramu: @peugeotdesignlab

 

Co na ně říkáte? Je vám obecně blízký pařížský styl?
Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

1 komentář

Marcela
17.8.2017

Kabelky i kabely vypadají velice elegantně a stači tak málo, jednoduše použít a prolnout tvary a materiály. To je prostě Paříž!

Odpovědět

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *