Káry & kabelky :-)

24.3.2016 Veronika Petrů , , 0 komentářů

Krása klasických aut věhlasných značek snoubící se s krásou kabelek a doplňků našich snů z dílem věhlasných módních domů…

Mojí „inspo foto“ složku nedávno významně obohatily úžasné fotky, které jsem objevila v časopise Madame od Air France. A jelikož krásy a inspirace není nikdy dost, musím se s vámi o tuhle retro nádheru podělit. Dokonalé sladění kabelky a auta je prostě Styl s velkým „S“. Já to stále říkám! :-)

 

Corvette C1 Classic Blog

  • V hlavních rolích: kožená kabelka „RL“ – RALPH LAUREN, kabelka z plátna s monogramem „Speedy Amazon“ – LOUIS VUITTON a samozřejmě CORVETTE C1.

 

Peugeot 402BL Eclipse Classic Blog

  • V hlavních rolích: kožená kabelka z hadí kůže „Jiji by Lanvin“ – LANVIN, kožená kabelka „Sam“ – LANCE a PEUGEOT 408BL Eclipse.

 

Ferrari 330 GT 2+2 Classic Blog

  • V hlavních rolích: kabelka z krokodýlí kůže – SALVATORE FERRAGAMO, kovové a plastové sluneční brýle „Diorama I“ – DIOR, kabelka z krokodýlí a telecí kůže – HERMÉS a v neposlední řadě FERRARI Dino 246 GT.

 

ferrari 308 gts classic blog

  • V hlavních rolích: kožená kabelka „Dotcom“ – FENDI, kožené lodičky – FRANCESCO RUSSO, kožená kabelka „Frame“ – PRADA a krásné FERRARI 308 GTS.

 

Alfa Romeo 1900 CSS Classic Blog

  • V hlavních rolích: lodičky z hadí kůže (krajta) – BALDININI, kožená kabelka „Boss Bespoke“ – BOSS a v první řadě ALFA ROMEO 1900 CSS.

 

Ferrari 308 GTS Max Mara Classic Blog

  • V hlavních rolích: kožená kabelka „M“ – MAJE, kožená kabelka „Whitney Bag“ – RENZO PIANO BUILDING WORKSHOP, kožené lodičky z telecí kůže – PIERRE HARDY a další italský plnokrevník – FERRARI 308 GTS.

 

Krásný stylový den vám všem! :-)

 

Foto: magazín Madame Air France č. 174 (březen 2016)

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *