Inspo: Svatební auta

3.8.2015 Veronika Petrů , 0 komentářů

Léto je obdobím, kdy tropické teploty přicházejí i do našich končin, kde průměrná roční teplota činí jen 7 stupňů Celsia. Ale také obdobím dovolených, koktejlů, grilování, letních lásek… A hlavně obdobím svatebního boomu…

Malý krok pro lidstvo, velký krok pro člověka. Svatba není jen legrace, je to skutečně velká událost v životě. Na první pohled se v životě nic nezmění (až třeba na jméno), ale ve skutečnosti se vám z toho může zamotat hlava. Je to závazek, příslib, je to něco, čím dáváte vztahu váhu, a to nejen navenek. Se mnou to před oltářem málem seklo, jak mě ta chvíle vzala, a přitom jsem se původně nikdy nechtěla vdávat. :-) Po čtyřech letech musím říct, že když najdete toho pravého chlapa, je svatba ta nejlepší věc, kterou můžete udělat!

 

Svatební auto_autokabelky
Při brouzdání internetem a hledání inspirace na focení jsem narazila na spoustu krásných i veselých fotek svatebních aut, o které bych se s vámi chtěla podělit. Těšit se můžete také na fotky s novým bílým Superbem, kterého jsem si jako prvního půjčila na focení svatebního speciálu. Ukázku najdete už tady ve fotogalerii.

Krásné léto přeje VPV! :-)

 

Zdroj: Pinterest, archiv
Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *