Dress code? Casual coolness by MINI!

22.10.2014 Veronika Petrů 0 komentářů

MINI představilo novou kolekci oblečení a doplňků a já opět tleskám a mám chuť rozbít prasátko. Hravé, ale přitom vkusné a stylové kousky ti zvednou náladu i ve dnech, kdy se nic nedaří.

Pokud ve mně některé z kolekcí módy a doplňků od automobilek vyvolávají nákupní mánii, jsou to určitě nové kolekce od Porsche a Mini. Jsou to prostě krásné kousky, které se ve vašich šatnících neztratí a které můžeme do svého outfitu zakomponovat i v případě, že auta těchto značek nemáme.

Jelikož pro automobilky samozřejmě není navrhování oblečení a doplňků něčím, čemu by její zaměstnanci měli primárně rozumět, obvykle požádají o pomoc a spolupráci některou ze zavedených módních značek. Nejčastěji pak nějakou ze značek specializující se na městkou, sportovní a volnočasovou módu. Například MINI často spolupracuje se značkou Puma a právě ta participovala i na nové kolekci. V té nechybí trička ani různé doplňky, prim však hraje oblečení, které zahřeje, když je venku zima a sychravo. Vše je pak nejen v dámském, ale i pánském provedení. Že by tip na dárek?

A aby toho nebylo málo, jukni také na produkty z nedávno obohacené kolekce tašek a taštiček, kufrů a kufříků, kabelek, pouzder i peněženek. Multifunkční, minimalistické, nevšední. Posuďte sami, je asi zbytečné psát cokoli dalšího.

 

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *