Jak bezpečně uložit nákup do kufru?

28.7.2017 Veronika Petrů , 0 komentářů

Rohlik.cz, Kolonial.cz, Tesco Online nebo tohle! Vše v e-shopech bohužel nemají, a tak i já milovnice služby „dovezeme vám to domů“, občas pro nějaké oblíbené produkty a vychytávky do obchodu zamířím.

Po úložné kapse mezi sedadla a držáku na telefon tu pro vás mám další lehce teleshoppingovou vychytávku. Ale pryč s předsudky, myslím, že tohle mnoho z vás taktéž ocení!

Taška do kufru_magic_autokabelky_07

O hořčici do rozstřiku po celém kufru se ani bavit nebudeme. Ona často stačí rozsypaná taška. A co mně asi vadí nejvíc, jsou ty zvuky, když za jízdy z kufru slyšíte, jak tam věci poletují. I když člověk jede pomalu a opatrně (jak říká můj tatínek), stejně se tomu obvykle nevyhne.

Řešením může být tenhle hybrid mezi přepravkou a taškou, který jsem na internetu našla pod názvem Magic Grab Bag. Stojí 650 Kč a objednat si ho můžete například zde.

Ten gentleman v ceně není. :-)

 

Předem říkám, že tohle není žádný placený odkaz. Takovou spolupráci bych snad ani nemohla vzít. Vždyť tohle vypadá jako reklama, i když není. :-) Ale věřte mi, že jde skutečně jen o můj tip pro vás, moje milé čtenářky. A věřím, že dobrý tip.

Co vy na to, hot or not? :-)

 

Uložit

Uložit

Uložit

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *