Autfit k Toyota C-HR – Horká láva, horká hlava

28.2.2020 Veronika Petrů 2 komentáře

Součástí práce modelky je přitahovat pozornost, ale i vzbuzovat a vířit emoce. Mužům, kteří po nich touží, ženám, které chtějí jejich postavu nebo modely z přehlídkového mola nebo dámám, které na ně žárlí. Mně jedna modelka aktuálně pěkně zamotala hlavu. „Moje“ modelka z nejnovějšího Autfitu – Toyota C-HR…

Toyota C-HR se na silnicích poprvé zjevila v roce 2016. Zjevila je bezpochyby to správné slovo, protože tohle auto není žádná šedá myška. Do roku 2020 vjíždí v inovované verzi, a jelikož jsem zjistila, že se stala veliká převeliká chyba a C-HR jsem ještě na Autokabelkách neměla, tak jsem se rozhodla zjednat nápravu.

Crossover – moderní to automobilová kategorie a pojem, pod kterým si lze představit leccos. Obvykle jde o formát stylového a zároveň praktického městského auta, které však nebudete proklínat při balení na dovolenou ani v průběhu delší cesty pro dálnici, ani když byste třeba potřebovaly zajet do pole (jako proč? nevím 😂). Navíc díky vyšší stavbě karoserie jste na místě řidiče „povýšené“ (myšleno opravu čistě výškově) a máte lepší přehled o dění okolo. „Svalnatější“ křivky karosérií crossoverů dodávají pocit osobního strážce. C-HR není až tak svalnaté ani povýšené, nejlépe ho vystihuje slovo nepřehlédnutelné. Zvláště v limitované edici Premiere a oranžové barvě pojmenované „Hot Lava“… A co se designu týče, ta zadní část je prostě k sežrání!

Jelikož C-HR je hodně „vyšperkované“, musela jsem na to při focení Autfitu jasně reagovat. Moc děkuji za zapůjčení barevně ladících náramků a doplňků LuckyBe. Musíte uznat, že sladění bylo dokonalé, a tak nám nemohlo náladu zkazit ani aprílové počasí, které v průběhu focení na konci února panovalo. ☀️⛅️🌧

Hurrrá, autfit vymyšlený a skutečně se k C-HR skvěle hodí. Můj osobní názor. 😉 Dokonalá kombinace oranžového laku, černé střechy a černých kol, do toho bíle zářící LED světla… Chtěla jsem se při vymýšlení autfitu držet jen a pouze těchto barev, ale zároveň jsem nechtěla, aby to byla klasická bílo-černá kombinace s oranžovým doplňkem. Navíc nešlo jen o barvy, ale i o materiály, protože tady bylo nutné využít všech stylistických zbraní, aby můj autfit vedle téhle sebestředné a pozornost na sebe strhávající automobilové modelky vynikl.

Ladíme se. ☯️ C-HR se prodává ve verzích 1.2 Turbo, 1.8 Hybrid a 2.0 Hybrid. Oranžová „Hot Lava“ byla v nejvýkonnější verzi, tedy 2.0 Hybrid o výkonu 184 koní.  Toyota pod kapotou kombinuje benzinový a elektrický motor, já jsem se rozhodla kombinovat látku, pleteninu, mat a lesk. Černá lesklá střecha a černá lesklá bunda. Propojení černým svetrem s rolákem, jelikož jsem s radostí propadla navrátivšímu se trendu roláků. Na zimu úžasně praktické, tedy aspoň pro ty z nás, které jinak nedají bez šály ani ránu. S rolákem máte o jeden kousek na oblékání, kombinování i ztrácení méně.

Barevné kalhoty obecně neoblibuju. Obtížně se ladí, aby váš outfit nevypadal jako když jste si vzaly kalhoty na cvičení, protože jste zrovna neměli nic jiného po ruce. Ovšem tyhle zářivě oranžové mi padly do oka. A je to přesně ten nosný oranžový prvek autfitu, jaký jsem chtěla. Vzhledem k módě bílých tenisek je už asi zbytečné zmiňovat, že bílé boty dokážou s autfitem i s vaší postavou čáry máry. Bílé boty vás udělají opticky vyšší, váš outfit pak zajímavější a odlehčený  Pokud chcete být vyšší nejen opticky, zvolte bílé boty na podpatku. 👠 Ty, co mám na fotkách, jsou lakované a lehce lesklé, takže září stejně jako LEDky v hlavních světlech C-HR.

Zjistila jsem, že limitovaná edice Premiere se už nedá objednat. 😔 Velký smutňák… Ale dobrá zpráva je, že dealeři je prý mají ještě na skladech, takže konec čtení a upalujte. 😜 Ovšem i pokud by už verze Premiere v barvě Hot Lava došly, tak vězte, že co se výbavy týče, tak šlo prakticky o stejnou výbavu, jakou má provedení 2.0 Hybrid Selection (dvoubarevné lakování, čalounění kůže či alcantara a tak dále) a z nabízených barev můžete vybrat krásnou červenou karmínovou. Aspoň nebudete mít takový problém s autfitem, přece jen oranžových kousků má člověk obvykle v šatníků méně než červených.

Každopádně tahle „horká láva“ znamenala pro mě rozbouřené emoce srovnatelné s výbuchem sopky. Měla jsem období, kdy jsem chtěla Range Rover Evoque, Mercedes A, Mini Cooper, ale všechno to bylo jen platonické. Šest let jsem věrná svému Subaru a s ostatními jsem maximálně flirtovala. Ale teď bych se spustila! ❤️ Tohle auto je úžasně uživatelsky přívětivé, jako by bylo bylo navržené přesně na moji postavu (máte-li 164 cm, tak i na vaši), automatická převodovka, dobrý výkon a skvělý zátah díky elektromotoru, příjemné řízení a zábavné jízdní vlastnosti. V neposlední řadě bohatá výbava a v první řadě je vážně sexy! 💯 To jen tak, abych vysvětlila, co jsem nakousla v úvodu článku.

 

A co Vy? Chtěly byste se o C-HR dozvědět více? Zajímal by vás test či testimonial s touhle kráskou?

 

Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

Tags – Toyota, C-HR, Ceník Toyota C-HR, Dealeři Toyota, hybridní technologieAutfit, LuckyBe

Foto: Olivie Žižková – Oliviezizkova.com

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

2 komentáře

Filip
7.4.2020

Toyota jako rozbouřené emoce??? To jako fakt?

Odpovědět

    Veronika Petrů
    7.4.2020

    Myslím, že C-HR při svém příchodu na trh docela emoce rozvířilo. :-) A možná právě i kvůli jinak vesměs konzervativnímu přístupu značky…

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *