Autfit k Škoda Kamiq

27.8.2019 Veronika Petrů 0 komentářů

Nejen slunce nám blogerkám svítí, když se rozhodneme fotit Autfit. Každopádně díky tomu jsem měla doplněk, jaký ještě nikdy předtím, a to deštník. Stylový, Škoda. 😉 Hlavní hvězdou tohoto Autfitu totiž byla (kromě mě 😂) nová Škoda Kamiq.

Škoda Kamiq je designově velmi stylová. Dle mého názoru si ji nespletete s žádnou jinou Škodovkou. Ano, někteří mohou namítnout, že linie předních světel trochu napodobuje nové Citroëny. To ale případně probereme až v postu s jízdními dojmy. Tady jde o to, aby se outfit a auto spojily v Autfit. 😎

Stylová, ale zároveň do deště. Tak na mě působí Škoda Kamiq, a to by mělo vyzařovat i z mého outfitu. Hodnocení však samozřejmě bude na vás. Tenhle Autfit dělaly hlavně nové Martensky. Moje první boty Dr. Martens, které byly láska na první pohled. Nepřivezla jsem si je z Londýna, ale z New Yorku a hodně jsem ušetřila, jelikož ty, co mám, jsou dětské. „Dospělé“ ve velikosti 36 ani neměli. 😜 Kromě ceny je výhodou i pohodlnost, „dospělé“ mi přišly velmi tvrdé a trpět jsem ochotná jen na podpatcích 10cm+. Dále bych vám chtěla představit svůj další úlovek z newyorských nákupů – kabelku, autokabelku Michael Kors v khaki barvě, která je pro mě další variantou nesmrtelné černé a bílé či jejich skvělým doplňkem. Když člověk ráno neví, co na sebe, s kombinací barev bílé, černé a khaki prostě nikdy neudělá chybu ani úplnou nudu.

 

Když jsem poprvé na Instagramu viděla světové fashion blogerky v hypermoderních variacích na cyklo-kraťasy, tak jsem se trochu chytala za hlavu. Ovšem pak jsem zjistila, že když se zvolí třeba lesklé a dobře zkombinují, může to vypadat fakt dobře. Ovšem investovat jsem do tohoto pokusu moc nechtěla, takže ty, co vidíte na fotkách, jsou výsledkem práce úžasné Moniky z Expres Krejčovství, se kterou jsme vymyslely, jak přešít starší legíny. Maximální spokojenost, od té doby jsem z nich málem nevylezla a jaké je to pohodlíčko. Bílý top ladí s bílým Karoqem a proti pochmurnému počasí a pochmurné náladě jsem bojovala zářivě růžovým sakem. Trochu oversize, ovšem jen decentně, přece jen klasický oversize sedne spíše o 15 až 20 cm vyšším holkám. Pokud by se vám líbilo, tak ho možná ještě seženete v Zara. V neposlední řadě tu máme černý deštník. Ten je z kolekce originálního příslušenství Škoda a pořídit si ho můžete na e-shopu zde.

 

Jako „model“ je Kamiq skvělý, jestli je i opravdový „kámík“ do deště“, se brzo dozvíte v postu s jízdními dojmy. 🚗
Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

Foto: Peter Dudek

Mohlo by vás také zajímat:  Za volantem Škoda KamiqFotostory Basel-Mulhouse-Freiburg – Škoda Kamiq

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *