Autfit k Seat Mii by Cosmopolitan

30.5.2017 Veronika Petrů 0 komentářů

Řešíte názory ostatních, nebo máte svůj styl, žijete podle vlastních pravidel a jste jaká jste? Někdo by si možná ze spojení město, řízení a deseticentimetrové podpatky ťukal na čelo, ale věřím, že čtenářky Autokabelek a Cospomolitanu mě pochopí. :-)

Jen málokdy tu mám na test tak ryze ženské auto. Mii by Cosmopolitan bylo navrženo na základě tužeb čtenářek britského Cosmopolitanu, a nabídne tak styl a mnohé detaily, které byste bezpochyby ocenily stejně jako já. Více jsem o tomto modelu psala zde a jeho test najdete v rubrice recenze.

Miluju podpatky, dokonce se mi v nich řídí lépe než v nízkých botách. Vzhledem k tomu, že nám malou nohu, tak si v teniskách ve většině aut neopřu patu o zem. Ke komfortní práci s pedály prostě aspoň malý podpatek potřebuju. To v Mii si můžu nohu opřít i v ponožkách (to je pochvala!), a tak jsem si musela najít jiný důvod, proč obout “jehly”. Že by focení Autfitu? Věřím, že cílová skupina zákaznic Seatu Mii by Cosmopolitan mě pochopí. :-)

Volba autfitu byla tentokrát nelehká. Fialová barva je moje oblíbená, bohužel už několik let mě trápí skutečnost, že šance, že v obchodech narazím na hezký fialový kousek, který by mi padnul, se blíží hranici pravděpodobnosti výhry v sázkové hře. A za druhé, ta zodpovědnost za tvorbu “Autfit by Cosmopolitan”! :-)

Nedostatek fialové a fialkové si v šatníku kompenzuju vínovou, která se již několik sezon pravidelně objevuje v módních kolekcích. A díky tomu, že Mii na sluníčku hází odstíny vínové, byly šaty v barvě “Tempranillo” (původní španělská odrůda červeného vína) jasnou volbou. Stejně jako “nic na nohu s páskama“, jak říká moje maminka. To jsou ty moje béžové, vysoké řidičské boty. :-) Geniální typ boty co vypadá dobře vždy a ke všemu. A hodí se na jakoukoli příležitost. Tedy do lesa a do závěje opravdu ideální nejsou, ale vždyť vy víte, jak jsem to myslela!

Jelikož oblečení ráda vrstvím, mám ráda neotřelé a nezvyklé kombinace a snažím se být připravená na české léto bohaté na teplotní výkyvy, nedalo mi to ještě autfit nedoplnit bomberkou v barvě zrcátek cosmopolitaního Seatu Mii. A v neposlední řadě vám samozřejmě musím představit Mirandu (Michale Kors). Ať žijí kabelky a autokabelky! :-)

 

Nenechte se svazovat názory ostatních, jděte si svou cestou a věřte, že štěstí nepadá z nebe, ale je to nastavení mysli!
Jak se Vám líbí osobitý Seat Mii by Cosmopolitan?

 

Foto: Steering Media

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *