Autfit k DS7 Crossback

30.3.2019 Veronika Petrů 0 komentářů

Luxus, rafinovanost, šarm, odvaha i umění vychutnávat si život. Ryzí francouzské kouzlo a styl je v automobilovém světě již několik let nejviditelněji reprezentováno značkou DS. Nemůžu věřit, že jsem s žádným modelem od DS ještě nedělala Autfit. Ale vše je napraveno!

 

Zmínila jsem slovo odvaha. Ano, mladá značka DS (od roku 2014, patří do francouzského koncernu PSA) je velmi odvážná. Míří totiž do prémiového segmentu, kde jsou karty už desítky let rozdány a hráči do své společnosti nováčky prakticky nepouští. Avšak oni o tom konec konců nerozhodují, rozhoduje o tom trh, zákazníci a zákaznice, takže pokud někdo přinese styl a kvality, které je uchvátí, dveře prémiového segmentu se otevřou. DS vsadilo na design, styl, originalitu a know-how francouzské rafinovanosti. K tomu si ještě přičtěte péči věnovanou detailům, které někteří nemusí vidět, ale jiné, jedince naladěné na stejnou frekvenci, na jaké vysílá DS, uchvátí.

DS7 Crossback je nejosobitějším modelem značky. Nabízí pět tzv. Inspirací (stylů výbavy), které odrážejí vkus a osobnost majitele. Jednotlivé Inspirace oslavují Paříž, kolébku značky DS, a jmenují se Bastila, Rivoli, Faubourg, Opera a poslední Inspirace s názvem Performance Line odkazuje na duch cestovních vozů GT.

 

Já fotila s červeným DS7 Crossback Inspirace Performance Line. Nejodvážnější barva, nejsportovnější a nejsebevědomější provedení. To by se člověk mohl i bát, aby nebyl zastíněn. 😁 Ve skutečnosti mě DS naopak inspirovalo k odvážnému Autfitu.

Red on red. 🔴 Červený úpletový rolák a latexové červené kalhoty (Terranova), které v šatníku blogerky nemůžou chybět, i když já si je pořídila o poznání později než světové fashion holky. Každopádně vypadají skvěle i v outfitu na běžný den, do kontrastu k bílým teniskám, šedé mikině a béžovému vlněnému kabátu.

Anebo si k nim můžete vzít červené kotníkové boty na podpatku a kožich a vyrazit na párty či na focení pro blog.😉 📸 Kožich je z Manga, ale koupila jsem ho už na podzim, takže pravděpodobně nebude v obchodech k mání. Je úžasně teplý a heboučký (tady se pro krásu zimou trpět nemusí). Co se kabelky týče, ta byla jasná volba. Francouzská ikona, Chanel 2.55. Kabelka představená v únoru roku 1955, která se prakticky beze změn prodává do dnešních dní a pro milovnici kabelek je prostě snem. Navíc jde o dokonalou ukázku tzv. Slow fashion, která je tématem i značky DS.

Zlaté hodinky Michael Kors Swarovski Crystal Watch a pilotky Ray Ban ve zlaté barvě ladí s řetízkem Chanelky a autfit má díky nim zajímavé a výrazné detaily a doplňky. Stejně jako DS7 Crossback. Všimněte si už jen toho krásného loga značky nebo analogových hodin na palubní desce.

Pařížanku poznáte všude na světě díky jejímu osobitému šarmu. Stejně tak auta od DS!
Jak se vám líbí DS7 Crossback?

 

Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať jsme ve spojení!

Tags – DS, DS7 Crossback, Jak se stát Pařížankou, Autfit

Foto: Olivie Žižková – Oliviezizkova.com

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *