Autfik k Škoda Scala

9.4.2019 Veronika Petrů 0 komentářů

Nová kompaktní Škoda Scala je autokabelka na každý den. A co je základem každodenních outfitů většiny z nás? Ano, je to denim na 1000 způsobů.

 

Nafotit na prezentaci ve Splitu se Škodou Scala „denimový“ Autfit mě napadlo, už když jsem se na akci chystala. Nejenže je tam to propojení ve stylu a využití, ale navíc jedna z „launchovacích“ barev Scaly je modrá. A modrá je dobrá, modré džíny jsou základ a modrou, právě odstín jaký má Scala, mám na autech ráda, sama mám už druhé modré auto.

Jen s adekvátností oblečení k venkovní teplotě jsem to maličko netrefila. Když jsem ráno odlétala z Prahy, bylo to fajn. Černý rolák a džínová bunda byly ideální a snesla bych i něco teplejšího. Ovšem ve Splitu bylo při příletu po poledni krásných 20 stupňů ve stínu. Takže i já, která se nikdy nepotí, si otírala čelo (houbičkou z pudřenky, aby to na fotkách nebylo tolik vidět). 😂 Ale Autfit prostě měl být denim on denim, takže nebyl čas ptát se, komu je vedro. 💪

Mám ráda, když outfit, který je složený z klasických kousků, doplní nějaký výrazný až výrazový doplněk. Takže začnu od podlahy. Tím prvkem, který na sebe strhává pozornost, byly leopardí kotníčkové boty. Ideální výška podpatku, úžasně pohodlné a pohledem mého vkusu prostě dokonalé. Zvířecí vzory, to je moje! 🐯 A dále tedy už jednoduše a stručně. Džíny z Retro Jeans, jejichž pořízení pro mě bylo milníkem, žádné bokovky, ale vysoký pas. Ale co budu povídat, od té doby, co je mám, jiné nenosím. Stává se vám to také? 👖👕 Mimochodem jsou dole trochu přistřižené a zkrácené, aby hezky seděly ke kotníkovým botám. Čím vyšší pas kalhot, tím kratší vršek, takže rolák je lehce „crop“ a k tomu všemu džínová bundička. A moje oblíbená Michael Kors „monogram“ kabelka.

 

Boty dělají outfit, kola dělají auto. A tak tu mám ještě jednu věc, která můj outfit a Scalu spojuje. Scala si totiž na „botkách“ také dává velmi záležet. Nabídne i speciální „aero“ disky, které pomáhají snížit odpor vzduchu, a celkově je nabídka designů kol pro Scalu velmi originální.

 

Ať žije modrá, ať žije denim a Scale děkuju, že trpělivě pózovala 😁 a přeju hodně úspěchu!
Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

Foto: Ivo Herčík

 

Mohlo by vás také zajímat:  První jízda – nová Škoda Scala * Fotostory ze Splitu – Škoda Scala

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *