Andrea Tögel Kalivodová a Peugeot 2008

24.9.2019 Veronika Petrů 0 komentářů

Andrea je už roky věrná značce Peugeot. Aktuálně ji můžete na silnicích potkat za volantem Peugeotu 2008, a právě ten se stal ústředním tématem našeho povídání. I když samozřejmě nejen o „dvatisíceosmičce“ byla během našeho milého setkání s Andreou řeč. 💁🏼‍♀️

 

Andrea Tögel Kalivodová je operní pěvkyně, sólistka pražského Národního divadla a také maminka dvou kluků. Její úsměv prozáří prostor na kilometry daleko, její temperament je okouzlující a pokud si myslíte, že operní pěvkyně musí být vážná, seriózně se tvářící bytost, tak vás tahle diva rychle vyvede z omylu. Ve světě aut je známá jako tvář francouzské značky Peugeot.
Jen tak mimo záznam a téma tohoto rozhovoru. V autě si teď pouštím CD Opera Divas Kouzelná noc (Andrea Kalivodová, Pavlína Senič a Tereza Mátlová). Velká změna oproti mým popovým a rockovým hitům osmdesátých let 🎵, ale můžu jen doporučit. ⭐️

 

Andrea Tögel Kalivodová

Řidičkou od roku: 2012

Povolání: operní pěvkyně, sólistka Národního divadla Praha

Současné auto: Peugeot 2008

Auto snů či nové auto by mělo být? Teď se mi moc líbí nový Peugeot 508

 

Za volantem: DENNĚ x OBČAS

Jezdím po: MĚSTO i VENKOV

Řídím: RÁDA i NUTNOST

Auto: MALÉ i VELKÉ – tak akorát 😉

Řazení: MANUÁL x AUTOMAT

VP: Jaký je tvůj vztah ke značce Peugeot?

Andrea: Skvělý. Auta mají moderní design, jsou spolehlivá, setkala jsem se v Peugeotu vždy s ochotou a bezvadnými lidmi, skvělý servis.

VP: Na jak dlouho máš Peugeot 2008 zapůjčený?

Andrea: To přesně nikdy nevím, ale většinou auto měním jednou za rok. Jsem s ním velmi spokojená, nemám zatím důvod ho měnit. Kdy a za co obnovit stávající vůz? To nechávám na skvělých odbornících a partnerech v Peugeotu.

VP: O jakou verzi v případě tvého Peugeotu 2008 jde?

Andrea: Jezdím s 1.6 HDi s automatickou převodovkou, výbava GT Line.

VP: Jak by vypadal tvůj Peugeot 2008, když by sis ho teď, po zkušenostech, specifikovala do výroby? 

Andrea: Já ho mám v té nejlepší výbavě, co jde, a s automatem, takže bych určitě nic neměnila. I barva je krásná červená s kombinací s černou. Prostě přesně podle představ.

VP: Co je pro tebe obecně při výběru auta důležité?

Andrea: Hlavně spolehlivost a bezpečnost, vozím v autě často své děti. Také aby se mi v něm dobře sedělo, trávím v autě poměrně hodně času, no a, světe, div se, hudba! Takže kvalitní přenos z médií.

VP: Kdo je podle tebe typickým zákazníkem Peugeotu 2008? Pro koho se hodí? Vidíš za jeho volantem spíše řidičku nebo řidiče?

Andrea: Když vidím, jak jsem v něm spokojená já, plně bych ho doporučila ženám–řidičkám. Je pohodlné, není velké pro zaparkování, má hezký design, slušný zavazadlový prostor a lehce se ovládá.

VP: Je Peugeot 2008 auto vhodné pro rodinu?

Andrea: Myslím si, že pro běžný denní provoz rodiny je dostačující. Ale třeba pro cestu na dovolenou početnější rodiny mají v Peugeotu lepší auta. Přece jen to chce větší kufr, více vnitřního prostoru. To taková 508 SW, 5008, Rifter, nebo Traveller, to jsou ideální varianty i pro větší rodinu.

VP: Jedna věc, vlastnost, kterou by si na Peugeotu 2008 vyzdvihla?

Andrea: Jen jednu? 😊  Výkon a spotřeba.

VP: A jedna jediná, kterou považuješ za jeho slabou stránku?

Andrea: Stop-start systém, ale to není problém Peugeotu… Naštěstí jde jednoduše vypnout.

VP: Nemohu si odpustit otázku. Jak náročné je pro tebe skloubit kariéru a mateřské povinnosti?

Andrea: Ano, na to jsem už odpovídala mnohokrát. Stručně, musíte mít skvělého manžela, vstřícnou babičku s dědou, šikovné tety na hlídání, umět si dobře naplánovat a zorganizovat pracovní, osobní a rodinný život. Mít štěstí na lidi kolem sebe a umět být racionální. Neříkám, že to není náročné, ale dá se to zvládnout. A protože dobře vím, jaké to je, fandím a obdivuji všechny ženy, které mají náročnou práci a při tom perfektně zvládají rodinu a péči o své děti.

VP: Kde tě můžeme v brzké době vidět, čemu se aktuálně nejvíce věnuješ?

Andrea: Čeká mě řada krásných koncertů po celé ČR, těším se na všechna představení v Národním divadle, určitě doporučuji zhlédnout velmi netradiční a zajímavé pojetí opery Sergeje Prokofjeva „Láska ke třem pomerančům“.  A na co se už dnes hodně těším, to jsou mé dva vánoční koncerty, které mám s Mariánem Vojtkem v prosinci „ve staré dobré Lucerně“.

 

Moc děkuju za tvůj čas, přeju, ať si i nadále 2008 užíváš, a stejně tak, ať se ti ve všem daří! Veronika ⭐️
Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *