VLOG: Jak to funguje? Bezklíčkový přístup

9.8.2018 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

Asi znáte ty zoufalé situace, kdy prostě nemůžete v kabelce najít klíče od auta. Hru na schovávanou s vámi klíče hrají nejčastěji, když máte den blbec, plné ruce tašek nebo třeba když začíná pršet. Tohle má však úplně snadné řešení, jmenuje se to „bezklíčkový přístup“ a pokud ho ještě nemáte, tak myslete na to, že tuhle položku musí vaše nové auto ve výbavě mít.

Značky tomuhle systému říkají nejčastěji „Key less“ či „Easy entry“, důležité je, aby nešlo jen o bezklíčkové startování tlačítkem, ale i to bezklíčkové odemykání a zamykání auta.

Čip, kartu či klíč od auta, jakkoli tomu budeme říkat, si pak jen hodíte do kabelky a pokud nebudete chtít auto někomu půjčit nebo si nebudete měnit kabelku, nemusíte ho vidět, hledat ani brát do ruky. Stačí přijít k autu, vzít za kliku a auto se automaticky odemkne… Nastartujete startovacím tlačítkem… Zamknete „pohlazením“ kliky. U některých aut stačí, když se s klíčkem vzdálíte pár metrů a auto se automaticky zamkne samo. Bezklíčkový přístup funguje, i když chcete odemknout od spolujezdce nebo když potřebujete otevřít kufr.

„Jak na to“ video ze série vlogů na Autokabelkách!

Více na Youtube kanálu Autokabelek!

Z vlastní zkušenosti říkám: „Je to pecka!“ Volné ruce a čistou hlavu vám přeje VPV ⭐️

 

Pokud budete chtít více takových videí, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať jsme ve spojení! 

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *