Akce roku – Talisman Urban Fashion Show!

27.10.2015 Veronika Petrů , 0 komentářů

Pokud bych měla automobilové novinky hodnotit podle toho, v jak velkém stylu jsou uvedeny na český trh, byl by letos jasnou jedničkou Renault Talisman!

Novináři, celebrity, VIPky, vážení fleetoví i soukromí zákazníci značky, top dealeři a bůh ví kdo ještě. Přes tisíc hostů se 22. října sešlo ve Fóru Karlín na akci Talisman Urban Fashion Show. Na francouzskou novinku, která nahradí známý model Laguna, se přišla podívat i Veronika Kašáková, Kateřina Kornová, Dana Morávková, Helena Vondráčková nebo Petr Janda.

Akcí provázel Libor Bouček, Renault Talisman tu měl svou českou premiéru (světovou si odbyl na frankfurtském autosalonu). Talismany se na molu nakrucovaly jak modelky a hosté byli seznámeni se všemi jejich přednostmi a kvalitami. Pak následovala módní přehlídka kolekce podzim/zima 2015 Tatiany Kovaříkové. Luxusní materiály, geometrické tvary a střihy zdůrazňující ženské křivky. Tyhle tři věci novou kolekci asi nejvíce vystihují. K vidění byly kabáty, večerní šaty, overaly i modely více v casual stylu, většina v nesmrtelné černé, bílé či červené. Do jedněch šatiček jsem se zamilovala, ale ta cena… Asi si nechám zajít chuť :-))
Pak následoval koncert Davida Kollera, skvělá hudba, úžasná atmosféra a geniální třešnička na dortu.

Jsem zvědavá, jaké auto bude mít českou premiéru ve větším stylu. Ale myslím, že talismaní párty zůstane dlouho nepřekonána!

Skvělá akce, Renaultu děkuji za pozvání!  Občas je ta blogerská práce vážně dřina! :-)
Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *