Objevte svůj (auto)styl

7.5.2016 Veronika Petrů , , 0 komentářů

Stejně jako nám některé oblečení padne jako druhá kůže, tak i některá auta charakteru naší osobnosti vyhovují lépe než jiná. Proč některé z nás celý život jezdí škodovkami a druhé je za to odsuzují, protože si myslí, že je to přílišné splynutí s davem? Proč si některé z nás troufnou pořídit nepraktické a výstřední auto, i když si ostatní ťukají na čelo? Není to jen o našich praktických potřebách a rodinné situaci, ale i o našem osobním stylu a vrozené dispozici.

Táňa Havlíčková

Nedávno jsem jednou šťastnou náhodou narazila na stránky nekonvenční módní návrhářky a stylistky Táňi Havlíčkové. Pokud máte už na slovo stylistka trochu averzi stejně jako já, protože máte dojem, že každá dáma, co absolvuje rychlokurz stylingu, si o sobě okamžitě myslí, že je dostatečně fundovaná na to, aby vám říkala, kdo jste a jak se máte oblékat, odhoďte tentokrát všechny předsudky stranou. Tahle nekonvenční dáma opravdu ví, co dělá. Nejenže se módě a stylu věnuje celý život, ale zároveň pracuje na unikátním projektu Móda a duše. Jeho smyslem je naučit se oblékat podle svého stylu, který vychází z našich vrozených dispozic. Svým klientkám pomáhá najít svou skutečnou osobnost a, jak sama říká, neobléká tělo, ale duši. Tak aby se člověk cítil příjemně a sám sebou.

8 typů, 8 různých stylů

Každý z nás je jiný, každý z nás je jedinečná osobnost. Avšak nejsou na světě miliardy typů lidí, ve skutečnosti je jich jen osm. Jednotlivé skupiny pak mají podobné silné a slabé stránky, priority, vzorce chování, podobný vkus, jsou pro ně vhodná podobná povolání a energii jim dodávají podobné věci. Znáte to, některé z nás jsou domácí typy, jiné milovnice večírků. Některé z nás rády hodiny sedí nad knížkou, jiné rády sportují…

Zajímá vás, zda jste romantický, elegantní, okázalý, avantgardní, sportovní, ležérní, nekonvenční nebo extravagantní typ? Stylový test si můžete udělat zde. A já pro vás připravuju seriál o každém z typů s radami, v jakém autě se budete cítit jako ve své druhé kůži. :-)

Už brzy na Autokabelkách!

 

Zdroj: Blog Táňi Havlíčkové, Moda a duše.cz, Fashion for success

 

Objevte svůj (auto)styl – Sportovní typ
Objevte svůj (auto)styl – Romantický typ

Objevte svůj (auto)styl – Ležérní typ
Objevte svůj (auto)styl – Elegantní typ
Objevte svůj (auto)styl – Okázalý typ
Objevte svůj (auto)styl – Nekonvenční typ
Objevte svůj (auto)styl – Avantgardní typ
Objevte svůj (auto)styl – Extravagantní typ

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *