I krosna může být stylová! :-)

3.4.2015 Veronika Petrů 0 komentářů

Modernizovaná Subaru Outback a Forester dokazují, že i když potřebujete auto, které všude projede a všechno a všechny uveze, nemusíte slevit z nároků na originalitu a styl.

Cestou necestou, polem nepolem, jedu za tebou Outbackem či Foresterem. Jen kola zdolaj výmoly, pálím to lesem po poli, lán pole mizí pod koly, z kopce to ale vosolim.:-)

Na rozdíl od malotraktoru, o kterém Mig 21 zpívali v původním znění, jsou novinky od Subaru komfortní, tiché a bezpečné. Dobře reprezentovat vás budou i ve městě, vyrazit s nimi můžete nejen do přírody, ale i do divadla. Víte, že Outbacků se loni na českém trhu prodalo 267 kusů? To není vzhledem k ceně málo, ale na druhou stranu to ani není moc a pokud si jej vyberete, může vás hřát pocit z vlastnictví něčeho, co není běžná “konfekce”.

Inovovaný, prostornější a všestrannější Outback je teď u nás k mání i v žádané kombinaci turbodieselu a automatické převodovky Lineartronic. Novinkou je systém EyeSight. Jeho oči, dva senzory, spolu s vámi stále sledují dění na silnici a asistují vám funkcemi adaptivního tempomatu, sledováním jízdního pruhu nebo upozorněním na rozjezd vozu. EyeSight zároveň umí v rámci prevence vzniku či snížení následků nehody auto sám nouzově zabrzdit až z rychlosti 50 km/h. A fakt to funguje!
Nejlevnější Subaru Outback 2.0D Lineartronic vyjde na 1 019 000 Kč. Pohon všech kol je samozřejmostí, systém EyeSight je v základní výbavě stejně jako vyhřívání předních sedadel, dvouzónová klimatizace, Bluetooth či parkovací kamera.

Také Forester nově nabízí verzi 2.0D Lineartronic. Vylepšeními prošel interiér, palec nahoru ode mě dostává nový multimediální systém umožňující snadné propojení s vaším chytrým telefonem. Forester 2.0D Lineartronic stojí 839 000 Kč.

 

…doufám, že mě pochopíš, že mě uslyšíš, že mě potěšíš, mít budeš ráda :-)))

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *