Dámská řidičská anketa – zůčastněte se a vyhrajte dárek!

4.7.2019 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

Na spřáteleném webu Ženavautě.cz spustili anketu zaměřenou na ženy-řidičky, která se týká bezpečné jízdy, pozornosti při řízení (telefonování, svačení, líčení), bezpečí dětí v autě a cestování s rodinnými mazlíčky. Nezabere moc času (já ho měla vyplněný za 2 minutky) a výsledky by mohly být velmi zajímavé. Jdete do toho se mnou?

 

Dotazník je umístěný na ZDE a může se ho až do konce prázdnin zúčastnit každý. Výsledky ankety s důrazem na odpovědi žen-řidiček se budou vyhodnocovat v září a já je budu na Autokabelkách samozřejmě sdílet. 😎

Jak jste na tom s telefonováním za jízdy a bezpečným převážením dětí a pejsků? Jste pirátky silnic nebo jste se stali obětí nějakého piráta? Váš názor a zkušenosti žen-řidiček jsou tu to nejdůležitější! Zúčastněte se velké ankety zaměřené na chování řidiček a řidičů v ČR.

Pro vyplnění dotazníku musíte být registrované a přihlášené na stránkách zenavaute.cz. Registrace je rychlá a jednoduchá jako když objednáváte v e-shopu. Pak už jen odpovědět na pár otázek v dotazníku a těšit se, že budete padesáté. 5️⃣0️⃣ Každá padesátá respondentka totiž získá jako poděkování za vyplnění dotazníku dárek v minimální hodnotě 500 Kč. 🎁

 

Předem velké díky za účast a krásné léto!☀️ Autokabelky a Ženavautě.cz

 

Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať vidíte, na čem právě pracuju a co pro vás chystám!

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *