2. ročník ankety Auto mého srdce je tu!

13.1.2021 Veronika Petrů , , , 0 komentářů

Anketa Auto mého srdce 2021 startuje! 28 nominovaných aut, novinek se popere o přízeň odborné poroty, ale i vás čtenářek. Těšte se, bude to opět jízda a možnost vyjádřit svůj jedinečný názor na auta.

AUTO MÉHO SRDCE neboli nejlepší auto na trhu ženským úhlem pohledu. Ženy patří za volant a jejich hlas je slyšet. A možná bude slyšet ještě více díky nové anketě, která je projektem internetového magazínu ženavautě.cz a skvělé Sabiny Kvášové, se kterou je mi ctí spolupracovat. Letos nás čeká už druhý ročník, jelikož by byl hřích nepokračovat v projektu, který si už u svého zrodu vysloužil velkou přízeň a ohlasy na první ročník byly skvělé.

Odborná porota

O tom, jaký vůz získá titul Auto mého srdce 2020, rozhodne odborná porota složená z 15 zkušených novinářek, manažerek a osobností, které mají k autům blízko. Seznam kompletní poroty je na stránkách ankety Auto mého srdce a najít jej můžete zde.

Nominovaná auta

Bude to opět SUV? Nebo snad prostorné kombi? Jsou ženy průkopnice čisté mobility a zvolí elektromobil? Nebo snad jsou propagátorkami hybridního pohonu? Viděly by se raději v kupé, hatchbacku nebo malém autě do města? Jasno bude v polovině dubna a bude to jeden z těchto modelů:

  • Elektromobil: Honda e, DS 3 CROSSBACK E-Tense, Opel Mokka, Hyundai Kona, Volkswagen ID.3
  • SUV: Cadillac XT4, Kia Sorento, Hyundai Tucson, Land Rover Defender, Audi Q5/SUV nebo crossover s variantou hybridního pohonu: Peugeot 3008, Cupra Formentor, Subaru Forester, Jaguar F-Pace, Mercedes-Benz GLE, Citroen C5 Aircross, Renault Captur, Ford Puma, Nissan Juke, Suzuki Ignis
  • Hatchback nebo malé auto do města: Citroen C4/e:C4, Toyota Yaris, Renault Clio, Dacia Sandero, Mitsubishi Spacestar
  • Rodinný kombík: Škoda Octavia, Subaru Impreza nebo Kupé: BMW třídy 4

Představení všech modelů, jejich fotky i videoprezentace najdete na webu automehosrdce.cz zde.

Pravidla a průběh ankety

Hlasování odborné poroty proběhne ve dvou kolech. V prvním kole budou členky poroty do 1. února 2021 vybírat ze všech 28 nominovaných vozů. Z prvního kola postoupí 5 modelů, které získají nejvíc hlasů. V druhém kole budou porotkyně o 5 finalistech hlasovat podle 7 kritérií, která jsou pro ženy důležité. Vyhlášení výsledků ankety AUTO MÉHO SRDCE 2021 proběhne 17. dubna 2021.

Dámská Autovolenka – hlasování veřejnosti

Na webu ankety Auto mého srdce je také hlasování veřejnosti o nejlepší auto z ženského úhlu pohledu Dámská Autovolenka, odkaz zde. Motivací této ankety je zjistit, který model si získal srdce českých řidiček. Stačí se seznámit s 28 nominovanými auty, vybrat favorita a odeslat svůj hlas. Hlasování veřejnosti Dámská Autovolenka skončí 17. dubna 2021.

The Women World Car of the Year

Inspirací pro anketu AUTO MÉHO SRDCE je mezinárodní anketa The Women World Car of the Year neboli Světové ženské auto roku, v jejíž porotě je od letoška mezi 40 novinářkami z celého světa také zástupkyně z České republiky.

 

Cílem ankety je ocenit novinky českého automobilového trhu, které nejvíce oslovují ženské publikum. Anketa je jedinečná, o nejlepším autě rozhodují výhradně ženy. Já věřím, že vás tenhle projekt osloví a budete hlasovat v dámské volence. Všechny novinky, informace o finalistech i průběhu ankety s vámi budu samozřejmě sdílet zde na blogu.

 

Jaké je auto vašeho srdce?  🚘
Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať jsme ve spojení!

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *