Ženavautě.cz partnerem Autokabelek

6.11.2017 Veronika Petrů 0 komentářů

Moje milé čtenářky, mám tu pro vás tip na skvělý web s tématem “holky a káry”. Jelikož jsem přesvědčená, že síla je ve spolupráci, a nikoli konkurenci, stala jsem se partnerem internetového magazínu Žena v autě.cz.

 

Vždy se ráda potkávám se ženami, které mají rády auta. A pokud je auta baví natolik, že se rozhodnou o nich i psát, blogovat, vlogovat, testovat a inspirovat vás všechny ženy řidičky, je to úžasné!

Za magazínem Žena v autě.cz stojí Sabina Kvášová. Se Sabinou se známe už pár let, osud tomu však chtěl, že jsme se poslední dobou začaly potkávat častěji a daly se do řeči o našich projektech a možnostech spolupráce. Žena v autě.cz je magazín, který se kromě testování aut ženským pohledem, automobilových novinek, lifestylových témat a cestování hodně věnuje také tématům bezpečnosti a více informací zde najdou i mámy za volantem. Ženu v autě můžete také potkat na různých automobilových výstavách, kde často pořádá nebo se spolupodílí na zajímavých workshopech. Potkat se můžete například teď o víkendu na brněnském caravaningu, kde má pro vás Žena v autě.cz připravený program zaměřený na bezpečnost, krásná auta i ženskou krásu. O tom, že si takovou akci můžete vážně užít, vás možná přesvědčí reportáž z akce Legendy 2017, kde se soutěžilo, líčilo, bavilo i vzdělávalo – odkaz zde.

 

Ale teď už dám slovo Sabině, ať vám web představí sama

“Magazín Žena v autě.cz je tu od roku 2008 pro všechny ženy, které tráví v autě značnou část svého času. Ať už usedáte za volant s radostí k řízení nebo jen z důvodu pracovních či rodinných povinností. Jsme tady pro všechny řidičky, které se zajímají o autonovinky, bezpečné řízení a aktuální trendy. Náš magazín se vyplatí sledovat pravidelně, neboť přinášíme také aktuality z dopravy po ČR a každý den se u nás soutěží – je libo auto na víkend, dárek z kolekce známé automobilky nebo balíček s dámskou kosmetikou?,” říká “žena v autě” Sabina.

 

Soutěže budu pro vás sdílet i na autokabelčím Facebooku, abyste o nic nepřišly, aktuálně se soutěží o víkendovou zápůjčku Nissanu Micra a info najdete zde. Určitě sledujte i facebookové stránky Žena v autě – zde.

A můžete se těšit na společné projekty, které se Sabinou vymýšlíme. Ve dvou se to lépe táhne! Určitě také jukněte na rozhovor, který jsem se Sabinou nedávno dělala a práskla jsem tam na sebe možná zase něco nového, co jsem ještě nestihla prozradit tady. :-) Odkaz na rozhovor zde.

 

Sledujete i nějaké jiné stránky s tématem “holky a káry”? Určitě mi napište!
Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *