Toyota v olympijském týmu

18.1.2019 Veronika Petrů 0 komentářů

Toyota Central Europe-Czech se stala novým partnerem Českého olympijského týmu. Navazuje tím na celosvětové partnerství olympijských a paralympijských her. Čím jezdí či budou jezdit naše sportovní celebrity?

Víte, že…?

Cílem globálního partnerství Toyoty je mimo jiné udělat z Tokijských olympijských her ty nejinovativnější v historii, a proto při poskytování služeb spojených s touto akcí využije své nejmodernější technologie, včetně vodíkové dopravy, autonomního řízení, carsharingu nebo robotiky. Sériově vyráběné technologie a vozy i jednotlivé prototypy nabídne k využití sportovcům, organizátorům i návštěvníkům. Toyota bude také součástí štafety olympijské pochodně!

Eva Samková, Markéta Sluková, Bára Hermannová a další

Mezi českými olympioniky je už nyní řada ambasadorů Toyoty. Dlouhodobě s automobilkou spolupracuje snowboardcrossařka Eva Samková i celý snowboardcrossový tým. Jako nové tváře se v říjnu představili také beachvolejbalistky Markéta Sluková a Bára Hermannová, rychlostní kanoista Martin Fuksa a skateboardista Maxim Habanec.

Start Your Impossible

Toyota spolupracuje i s Českým paralympijským týmem. S českými paralympioničkami Annou Luxovou a Annou Peškovou a s českým para hokejovým týmem česká Toyota připravila lokální komunikační kampaně pro média a sociální sítě.

Celosvětové i lokální partnerství podporuje rovněž kampaň s názvem Start Your Impossible. Tato výzva má všechny podnítit k tomu, aby učinili první krok k proměně světa kolem nás, a to odbouráváním překážek a omezení. V době neustále se zrychlujícího pokroku na poli technologií i ochrany životního prostředí tato kampaň vyjadřuje snahu automobilky podporovat vývoj ve prospěch vstřícné, tolerantní a udržitelné společnosti, v níž má každý šanci utkat se s nemožným. Ty spoty jsou vážně hodně povedené, dejte si na youtube vyhledat „toyota start your impossible“ a můžete se předsvědčit. Jedno ochutnávkové:

Toyota do každé sportovní rodiny 😉

V rámci spolupráce Toyota poskytne Českému olympijskému výboru flotilu osobních i užitkových aut, pokud jde o ty osobní, půjde výhradně o hybridy. Auta pomohou nejen při cestách na závody a soustředění, ale i v rámci mnoha projektů, které výbor organizuje. Toyota zároveň nabídne zvýhodněné podmínky pronájmu užitkových vozů Proace sportovním svazům a klubům ve speciálním projektu Proace Prosport.

 

Pole dance sice olympijský sport není, ale i tak téhle spolupráci fandím. 😜 Co vy? 😉

 

Pokud se vám článek líbil, tak dejte ❤️. A sledujte Facebook a Instagram Autokabelek, ať jsme ve spojení! 

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *