Tak trochu jiné kufry

30.7.2015 Veronika Petrů , 0 komentářů

Na cesty je třeba mít stylové zavazadlo. Mám pro vás pár tipů na originální kufry na kolečkách.

Nesnáším balení. Ano, ráda cestuju a jezdím na výlety, ale to balení… Nikdy nevím, co s sebou vzít, předpovědi počasí v téhle situaci principiálně nedůvěřuju, nechci toho s sebou tahat moc, na druhou stranu stoprocentně vím, že to, co si nesbalím, bude tím, co bych na cestách bývala mohla užít a potřebovat nejvíce. No prostě mám pocit, že balení je něco, co nikdy nedokážu zvládnout se ctí a klidem.

Trochu radosti do chvil plných beznaděje ale může vnést veselý (možná až trochu infantilní, ale co…) cestovní kufr. Nedávno jsem je objevila zde. Třeba ten se šachovnicí – jeho víko je magnetická plocha, na které se dají skutečně hrát šachy, magnetky pro hru koupíte spolu se samotným kufrem. Kytičky, barvičky, obrázky, mým favoritem se asi stává ten s potiskem dopravních značek a symbolů. Ta moje autofilní deformace se prostě nezapře. :-)

Pokud nebudete cestovat autem, ale letadlem, mohlo by vás zajímat, že tyto kufry mají TSA kódový zámek, který je nutný při letu do zemí, kde je letištní služba oprávněna zkontrolovat obsah kufru i za použití násilí (TSA zámek umožňuje odemčení a opětovné uzamčení letištním pracovníkem pomocí univerzálního klíče).

 

Balíte auto na dovolenou? Pozor!
Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *