Pes v autě – doplňky pro jeho bezpečnost

8.7.2016 Veronika Petrů , 0 komentářů

Je jedním z vašich spolujezdců čtyřnohý mazlíček? Ať už je velikosti XS nebo je to maxipes Fík, „na volno“ by s vámi v autě jezdit neměl. Myslete na svou i jeho bezpečnost!

Bezpečností pás

Při přepravě psa na zadním sedadle by měl být speciální bezpečnostní pás nezbytnou výbavou. K dispozici ve velikostech S až XL.

 

Přeprava psa v autě_autokabelky

Ochranný potah na zadní sedadla

Nepromokavý a omyvatelný ochranný potah zadních sedaček je velmi praktický. Pokud mazlíka umístíte na zadní sedačku, postará se tato „deka“ o jeho bezpečnost i o to, aby interiér zůstal čistý. Zakoupíte zde.

 

Přeprava psa v autě_autokabelky_2

Dělicí mříž

O bezpečnou přeprava psa v zavazadlovém prostoru se postará příčná dělicí mříž. Tato vertikální mříž, umístěná přímo za hlavovými opěrkami zadních sedaček, zabraňuje pesanovi v přístupu do prostoru pro cestující. Pro lepší představu o provedení a ceně klikněte zde.

 

Přeprava psa v autě_autokabelky_3

Omyvatelný koberec

Tady jde hlavně o praktičnost. Oboustranný koberec, který je z jedné strany potažen tkaninou, z druhé strany pak materiálem odolným vůči nečistotám a vodě, zajistí snadné čištění a údržbu. Juknout můžete na nabídku e-shopu zde.

 

Přeprava psa v autě_autokabelky_4

 

Tyhle „vychytávky“ jsem pro vás našla v katalogu příslušenství Škoda. Pás, deka a koneckonců i omyvatelný koberec však mohou být použitelné i v autech jiných značek. Zeptat se můžete u prodejců Škodovky, u svého prodejce či v servisu nebo v obchodech s autopříslušenstvím.

Uložit

Líbil se vám článek? Nenechte si ho pro sebe:

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *